Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Poteš sa pred začiatkom leta novými inteligentnými hodinkami. Tieto kvalitné modely za pár desiatok eur rozhodne stoja za to

Inteligentné hodinky so štýlovým moderným dizajnom, špičkovými fitness funkciami a mesačnou výdržou kúpiš už od 20 eur!

Inteligentné hodinky vhodné pre bežného používateľa, no i nadšenca športov nemusia stáť zbytočné stovky eur. Na trhu sú stovky modelov, ktorých cena začína nad úrovňou 10 eur, no nie všetky kúsky stoja za pozornosť. Dnes by sme ti preto chceli dať pozornosti našich dvoch favoritov, športovejšie ladené hodinky Zeblaze Ares a štýlovejšie Mibro Air. Obe hodinky aktuálne zoženieš už pod 30 eur s bezplatným doručením, pričom treba vziať do úvahy, že hodinky sú doslova nabité špičkovou technikou a pokročilými funkciami na sledovanie zdravia a športových aktivít. 

Zeblaze Ares – retro dizajn si špičkovou vodotesnosťou

Hodinky Zeblaze Ares už na prvý pohľad zaujmú svojim dizajnom ciferníkov v retro štýle. Ciferníky však v tomto prípade pozostávajú z 1,3-palcového displeja s rozlíšením 240 x 240 pixelov. Hodinky sú dizajnovo ladené o čosi športovejšie, čo sa odráža aj na ďalších špecifikáciách. 

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
zeblaze ares 3
Zdroj: Cafago

Zeblaze Ares totižto podporujú až 13 športových režimov, pričom disponujú vodotesnosťou až do skvelých 30 metrov. Za zmienku určite stoja aj ďalšie funkcie ako sledovanie srdcového tepu, spánkový monitoring, no i ďalšie funkcie a porcia snímačov, ktoré spoločne zbierajú detailné dáta o vašom cvičení, zdravý a životnom štýle. 

zeblaze ares 2
Zdroj: Cafago

Na záver by sme ešte určite vyzdvihli výdrž 170 mAh batérie, ktorá bezproblémovo presiahne hranicu 2 týždňov. Bez povšimnutia by nemalo zostať ani bezdrôtové pripojenie Bluetooth 5.0, ktoré zabezpečí kvalitné a najmä rýchle spojenie s akýmkoľvek moderným smartfónom. Ak ťa hodinky zaujali, určite nepremeškaj aktuálnu akciu na e-shope Cafago.com, kde si ich môžeš zaobstarať už za 20,39 eur s bezplatným doručením.

https://www.cafago.com/en/p-j4898b.html?aid=vit&cr=Zeblaze

Mibro Air – moderné štýlovky na každodenné nosenie

Výrobca Mibro v prípade modelu Air siahol po overenom kruhovom dizajne ciferníkov, na ktorých je upnutý bežný gumený náramok. Kruhový displej má v tomto prípade uhlopriečku až 1,28-palca, pričom disponuje identickým rozlíšením ako vyššie spomínaný model Zeblaze Ares, čiže 240 x 240 pixelov

mibro air
Zdroj: Cafago

I keď tak hodinky Mibro Air na prvý pohľad možno nepôsobia, aj ony však ponúkajú až 12 športových režimov, vďaka ktorým máš k dispozícii dôkladný prehľad o svojich cvičeniach. K dispozícii je aj 24-hodinový monitoring tepu, či detailný spánkový monitoring

mibro air 1
Zdroj: Cafago

Hodinky Mibro Air však narozdiel od hodiniek Zeblaze Ares nedisponujú vyšším stupňom ochrany pred vodou a zaručujú iba „bežnú“ vodotesnosť IP68. Pri prípadnom plávaní tak treba mať na pamäti limity tejto certifikácie. Čo sa týka batérie, tá e o čosi väčšia, až 200 mAh. Celková výdrž je však na podobnej úrovni zhruba 15 dní. Tieto hodinky nájdeš momentálne v skvelej ponuke taktiež na e-shope Cafago.com už za 28,89 eur.

Hodinky Mibro Air za 28,89 eur nájdeš na Cafago.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close