OperátoriSpravodajstvo

AKTUÁLNE: Veľký operátor rozdáva zadarmo nekonečné dáta do konca júna! Kto každý má nárok?!

Ak ste sa obmedzovali pri používaní mobilných dát, tak máme pre vás dobrú správu. Už od zajtra si nebudete musieť dávať pozor na to, koľko dát prenesiete.

Mnohí z nás sú alergickí na slovo „zdražovanie“ či „inflácia“, ktoré môžeme počuť z každej strany. O to radšej informujeme o novinkách, kedy si pre nás operátori pripravili akciu, pomocou ktorej môžeme ušetriť nemálo peňazí.

Nedávno sme upozorňovali na nový cenník predplatných kariet od Telekomu. Mnohí tieto zmeny zobrali pozitívne. Tentokrát máme pre vás ďalšiu správu, ktorá vyčarí mnohým úsmev na tvári. Poteší hlavne tých, ktorí radi surfujú na internete prostredníctvom mobilných dát. Dôvodom je, že do konca nasledujúceho mesiaca, sa nebudete musieť pozerať na to, koľko dát ste preniesli!

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Nekonečné dáta do konca júna zadarmo

Dovoľte nám, dať vám do pozornosti darček od operátora Telekom, ktorý si pre zákazníkov pripravil neobmedzené dáta do konca nasledujúceho mesiaca zadarmo. Balíček je pritom určený pre veľkú časť zákazníkov spoločnosti. Rovnakou dobrou správou je, že na to, aby ste si aktivovali tento balík, tak nemusíte pohnúť ani prstom. Všetko za vás spraví operátor.

„Zákazníci budú môcť využívať balík Nekonečné dáta od 26. mája do 30. júna 2023. Pritom tentokrát si ich nemusia aktivovať v Telekom aplikácii, ale budú automaticky aktivované všetkým zákazníkom T paušálov, T Biznis paušálov, Mobilný internet i s programom Bez záväzkov.“, prezrádza operátor v tlačovej správe.

K dispozícii je skutočne veľký objem dát

Zákazníci budú môcť preniesť celkovo až do 1 000 GB dát zadarmo počas doby trvania akcie. Telekom dopĺňa, že túto dátovú nádielku si budete môcť vyskúšať pri každom type siete vrátane 5G siete, ktorá k dnešnému dňu pokrýva 42% populácie, prezrádza operátor. Ak ste teda plánovali zistiť, či dokážete využiť 5G sieť a jej plný potenciál, tak teraz je na to správna chvíľa, aby ste to skúsili.

„Prvý raz si môže nekonečné dáta vyskúšať väčšie množstvo zákazníkov aj v 5G sieti, ktorú Telekom rozšíril už na 42% populácie Slovenska. K dispozícii sú aj na starších sieťach 4G, 3G a 2G. Za celý mesiac môžu vidieť stovky filmov, tisícky videí či počúvať hudbu non-stop v najvyššej kvalite. Užiť si môžu napríklad finále MS v hokeji alebo aj finále Ligy majstrov UEFA na Magio GO.“

Potešili vás tieto správy a týkajú sa aj vás? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch alebo na sociálnych sieťach.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Zobraziť komentáre
Close
Close