APLIKÁCIE A HRYNávody

Ako stiahnuť video z Instagramu? Nepotrebujete k tomu žiadnu ďalšiu aplikáciu!

Potrebujete alebo chcete stiahnuť video z Instagramu, no neviete ako na to? Pomocou týchto návodov to zvládnete raz-dva!

Sociálna sieť Instagram už dávno nie je iba o zdieľaní obrázkov. Niekedy sa dokonca môže zdať, že platforma je viac o videách, než o obrázkoch. Fotografie viete stiahnuť aj obyčajnou snímkou obrazovky, no čo pri takých videách? Aj na to našťastie existujú triky, pomocou ktorých viete stiahnuť aj video. Na informáciu upozornil web xatakandroid.com.

Stiahnutie bez inštalácie iných programov

Celý proces stiahnutia chceme zväčša vykonať čo najrýchlejšie a bez zbytočných krokov. Medzi zbytočný krok vie patriť aj inštalácia aplikácie tretej strany. Preto si ukážeme aj postup, pri ktorom to vôbec nie je potrebné. V prvom prípade na to využijeme stránku na stiahnutie videí, ktorých je na internete skutočne neúrekom. Najprv ale potrebujeme získať odkaz na dané video. Ten získate po otvorení konkrétneho videa kliknutím na tri bodky, ktorá sa nachádzajú v pravom dolnom rohu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
insta video 1
Zdroj: vosveteit.sk

Následne vyberte možnosť Pripojiť. Aplikácia vám oznámi, že odkaz bol skopírovaný.

insta video 2
Zdroj: vosveteit.sk

Potom už iba stačí prejsť na web, ktorý umožňuje stiahnutie Instagramových videí. Nám v redakcii sa osvedčil web savefrom.net. Na ňom stačí do poľa prilepiť odkaz a kliknúť na zelenú šípku. Video sa spracuje a keď bude nachystané na stiahnutie, tak ho stiahnite kliknutím na Download MP4.

insta stiahnutie videa web
Zdroj: vosveteit.sk

Aplikácia na pravidelné sťahovanie

Ak ale plánujete sťahovať videá z Instagramu častejšie, tak sa vám oveľa viac hodí aplikácia, ktorá to vykoná rýchlejšie. Podobne ako v prípade stránok, aj takýchto aplikácií nájdete v Obchode Play neskutočne veľa. Mimoriadne jednoduchá je aplikácia Download Twitter Videos. Napriek svojmu názvu vás ale uisťujeme, že dokáže stiahnuť aj videá z Instagramu.

Po nainštalovaní aplikácie otvorte video na Instagrame a rovnako ako v prípade vyššie otvorte jeho menu kliknutím na tri bodky. Následne je ale potrebné kliknúť na tlačidlo Zdieľať. To vám otvorí zoznam aplikácií, kde viete dané video zdieľať. Vy v tomto zozname nájdite Download Twitter.

insta stiahnutie videa appka
Zdroj: vosveteit.sk

Po zakliknutí tejto možnosti sa vám otvorí aplikácia, kde uvidíte, ako sa video sťahuje. Po jeho stiahnutí sa vám video objaví aj v galérii.

Existuje aj tretia možnosť a to stiahnutie videa priamo z aplikácie Instagram. Po kliknutí na tri bodky v pravom dolnom rohu sa vám zobrazí ďalšia možnosť a to priame stiahnutie videa. Táto možnosť je ale dostupná iba vtedy, ak ste video pridali na svoj profil. Preto ak sťahujete video z iného profilu, tak budú fungovať iba možnosti spomenuté vyššie.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close