APLIKÁCIE A HRYNávody

Ako môžete sťahovať videá z YouTube do vášho smartfónu?

Pozrite sa na túto Android aplikáciu, prostredníctvom ktorej môžete do vášho smartfónu sťahovať videá zo serverov YouTube.

V minulosti sme vám priniesli tip na aplikáciu New Pipe, prostredníctvom ktorej môžete sťahovať videá zo severov YouTube, ale i prehrávať ich na pozadí telefónu. Aplikácia má však jednu chybu, nie je dostupnou v obchode Play a preto ju musíte inštalovať do svojho telefónu manuálne. Mnohí inštaláciu aplikácií z iných zdrojov, ako je Google Play, pokladajú za nebezpečnú. Pravdou je, že v prípade inštalácie aplikácií a hier z nedôveryhodných zdrojov, riziko, že si stiahnete do svojho smartfónu i malvér, je vyššie. Dovoľte nám dať vám preto do pozornosti aplikáciu, prostredníctvom ktorej môžete sťahovať videá z YouTube a zároveň, je dostupnou i v obchode Play.

Prostredníctvom tejto aplikácie môžete sťahovať YouTube videá

Hneď v úvode nám dovoľte povedať, že ide o aplikáciu, v ktorej sú prítomné reklamy a po pravde, je ich o niečo viac, ako by sa slušalo. Na druhej strane, aplikácia plní to, čo sľubuje – sťahuje YouTube videá do vášho zariadenia. Ide o aplikáciu Video Downloader, Download Video, ktorú môžete stiahnuť prostredníctvom odkazu nižšie. Dostupnou je v obchode Play zadarmo.

Samotný proces stiahnutia videá je veľmi jednoduchý. Potom, ako otvoríte aplikáciu a preklikáte sa cez reklamu, tak vo vrchnej časti uvidíte okno, prostredníctvom ktorého môžete vyhľadať video, ktoré chcete stiahnuť. Mimochodom, prostredníctvom aplikácie môžete pristupovať i k samotným videám.

ako stiahnut videa z youtube_1
Zdroj: Vosveteit.sk

Potom, ako vyhľadáte video, tak ho otvorte a vedľa názvu uvidíte ikonu sťahovania. Kliknite na ňu a následne zvoľte požadovanú kvalitu videá, ktorú chcete stiahnuť. Z rozhrania správcu súborov môžete video i zdieľať.

Následne, ako dôjde k stiahnutiu obsahu, video budete mať dostupné v rámci položky „Downloads“, teda stiahnuté. Okrem iného k samotnému obsahu, ktorý ste si stiahli do smartfónu, môžete pristupovať i prostredníctvom Správcu súborov vo vašom smartfóne.

Zároveň nám dovoľte dať vám do pozornosti, že aplikácia podporuje i funkciu pripnutia videa na obrazovku smartfónu, vďaka čomu môžete sledovať video i v plávajúcom okne nad inými aplikáciami. V tomto prípade stačí len spustiť video a prostredníctvom vyvolania multitaskingu sa vrátiť na plochu obrazovky. Následne sa vám bude prehrávať video, ako môžete vidieť nižšie na snímke.

ako stiahnut videa z youtube_8
Zdroj: Vosveteit.sk

Pevne veríme, že tip na aplikáciu vás oslovil a hlavne, že ju budete využívať.

Zobraziť komentáre
Close
Close