ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

7 najzaujímavejších aplikácií a hier pre Android smartfóny, ktoré nájdete v obchode Google Play | október 2019

Pozrite si 7 aplikácií a hier pre smartfóny s operačným systémom Android, ktoré nám udreli v tomto mesiaci do oka a stoja za vyskúšanie.

Aplikácie robia z našich smartfónov chytré zariadenia, a my sme sa Vám nižšie rozhodli priniesť výber tých najzaujímavejších aplikácií a hier, na ktoré sme  natrafili v obchode Google Play v tomto mesiaci.

Najzaujímavejšie aplikácie a hry v obchode Google Play

Progressbar95

Kto by si rád nezaspomínal na staré dobré časy? Progressbar95 je hra, ktorá Vás vráti o 20 rokov dozadu. Jedná sa o bezplatnú hru, ktorá svojim dizajnom vychádza z Windowsu 95. V rámci hry ovládate progressbar, ktorým chytáte padajúce “percentá”. Hoci úvod hry je jednoduchým, tak vo vyšších leveloch úspech už nie je tak samozrejmým.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Najzaujimavejsie aplikacie a hry pre android_progressbar
Zdroj: Vosveteit.sk

Appy Weather

Appy Weather jeďalšou aplikáciou, ktorá stojí za vyskúšanie. Aplikácia dlho bola dostupná len pre Windows zariadenia a do obchodu Google Play sa dostala len nedávno. Ponúka minimalistický a intuitívny dizajn a čerešničkou na torte je množstvo dodatočných informácií o počasí, ktoré si môžete v rozhraní aplikácie dohľadať. Aplikácia je dostupná zadarmo, obsahuje však in-app nákupy na odblokovanie prémiových funkcionalít.

najzaujimavejsie aplikacie v obchode google play za oktober Appy Weather
Zdroj: Vosveteit.sk
Appy Weather
Appy Weather
Developer: Third Culture Apps
Price: Free

One Line

One Line je hrou, ktorá vyzerá jednoducho, ale v skutočnosti nie je. Princípom hry je spojiť jednou čiary všetky body na displeji bez toho, aby ste ju prerušili.

Najzaujimavejsie aplikacie a hry pre android_oneline
Zdroj: Vosveteit.sk
1LINE –Eine Linie in einem Zug
1LINE –Eine Linie in einem Zug
Developer: X-FLOW
Price: Free

Volume Panel

Volume Panel je ďalšou aplikáciou, ktorá stojí za vyskúšanie. Je dostupná aj v bezplatnej verzii (s reklamou). Volume Panel komplete zmení vzhľad ovládania hlasitosti a umožní Vám prispôsobiť nie len výzor panelu ovládania hlasitosti, ale aj jeho umiestnenie (čo oceníte pri väčších zariadeniach) a dobu jeho zobrazenia  .

najlepsie aplikacie pre android za oktober Volume Panel
Zdroj: Vosveteit.sk
Volume Control Panel
Volume Control Panel
Developer: LeeDrOiD Apps
Price: Free

Arriva

Arriva je jedna z najlepšie hodnotených aplikácií v obchode pre iOS zariadenia. Po jej zapnutí a spárovaní aplikácie s Vašim G-mail účtom, s ktorým sa prihlasujete do online obchodov budete môcť sledovať stav doručenia vašich objednávok. Aplikácia podporuje aktuálne viac ako 450 doručovacích spoločností a stovky online obchodov ako sú Amazon, Ebay, AlieExpress a ďalšie.

Shop: All your favorite brands
Shop: All your favorite brands

NotifyBuddy

NotifyBuddy je aplikácia, ktorú ocenia hlavne majitelia smartfónov s plným displejom. Aplikácia totiž slúži na simuláciu notifikačnej diódy.

Najzaujimavejsie aplikacie a hry pre android_notifikacie
Zdroj: Google Play
NotifyBuddy - Notification LED
NotifyBuddy - Notification LED

Twobird

Poslednou aplikáciou, ktorá nám udrela do oka je Twobird. Jedná sa o e-mailový klient, ktorého dizajn je super čistým. Okrem toho aplikácia ponúka aj dodatočné funkcionality ako je napríklad poznámkový blok.

najlepsie aplikacie pre android smartfony Twobirds e-mailovy klient
Zdroj: Vosveteit.sk
Twobird
Twobird
Developer: Ginger Labs
Price: Free
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close