SpravodajstvoXiaomi

Nový Xiaomi Mi Note 10 by mohol byť predstavený už koncom októbra

Spoločnosť Xiaomi pravdepodobne obnoví výrobu smartfónov z produktovej línie Mi Note. Známy tispter hovorí, že Mi Note 10 bude predstavený už o pár dní.

S prvými zariadení z produktovej línie Mi Note od Xiaomi sme sa mohli stretnúť v januári 2015. Odvtedy spoločnosť predstavila už len 2 modely, konkrétne Mi Note 2 a Mi Note 3, ktorý bol posledným oficiálne predstaveným smartfónom z tejto produktovej línie. Od roku 2017 sa po zariadenia Note “zľahla” Zem. V júni tohto roka CEO spoločnosti Lei Jun zároveň povedal, že smartfónom z produktovej línie Mi Note a Mi Max je koniec. Podľa všetkého však tomu nemusí byť úplne tak.

Predsa len sa dočkáme smartfónu z produktovej línie Mi Note?

Známy portál Gizmochina.com prišiel so správou, v ktorej sa odvoláva na jedného z najspoľahlivejších tipsterov, ktorý si hovorí “Ice Universe”, že Xiaomi plánuje obnoviť výrobu zariadení Mi Note. Malo by sa tak stať dokonca v  priebehu následujúcich týždňov. Ice Universe hovorí, že spoločnosť Xiaomi predstaví zariadenie Mi Note 10 ku koncu októbra.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Známy tipster bohužiaľ však neodhalil žiadne bližšie špecifikácie zariadenia. Ak bude však zariadenie skutočne predstavené, tak bez pochyby ako tomu bolo u svojich predchodcoch, bude patriť ku kategórii high-end smartfónov.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close