5 nových rozšírení pre prehliadač Edge vo Windows Store

Zdroj: vlastný

Prehliadač Microsoft Edge pred pár rokmi nahradil vo Windows počítačoch jeho „slávneho predchodcu“ Internet Explorer. Spoločnosť Microsoft minulý rok oznámila, pridanie množstva rozšírení pre predinštalovaný internetový prehliadač Edge. Po roku vo Windows Store nájdete asi 40 rozšírení, z ktorých je veľké množstvo buď nepotrebných alebo nekvalitných. Samozrejme nájdeme medzi nimi aj naozaj používané a potrebné rozšírenia, ale keďže podiel prehliadača Edge je na trhu veľmi nízky, developeri sa do pridávania nových rozšírení moc nehrnú. Tento nezáujem developerov možno zmení príchod operačného systému Windows 10 S, pretože tento systém podporuje aplikácie iba priamo z Windows Store, a podiel prehliadaču Edge pôjde práve vďaka tomu  nahor. Pred pár dňami spoločnosť Microsoft pridala ďalších 5 zaujímavých rozšírení. Nižšie vám predstavíme nové rozšírenia, ktoré sú už dostupné vo Windows Store.

Moderator toolbox for Reddit: Ide o rozšírenie ktoré pridáva množstvo nových funkcií a vylepšenú funkčnosť pre moderátorov na Reddite.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
moderator toolbox for reddit
moderator toolbox for reddit
Developer: toolboxTeam
Price: Free

Give as you Live Donation Reminder: Toto rozšírenie umožňuje prispieť na charitu priamo pri nakupovaní online. Môžete podporiť cez 200 000 charít vo Veľkej Británií počas nakupovania na stránkach ako Amazon, eBay alebo Booking.com

Magic CSS: Ponúka živý náhľad CSS/LESS kódu v in-page editore. Súčasťou tohto editoru je aj zvýrazňovanie syntaxe alebo automatické generovanie CSS selectorov. Je taktiež dostupný aj pre prehliadače Chrome alebo Mozilla Firefox.

Flyview: Toto rozšírenie je určené pre SharePoint stránky. Umožňuje rýchlejšie a jednoduchšie vyhľadávanie vašich stránok, dokumentov, knižníc alebo nastavení.

Enhancer for Youtube: Vylepšuje UI stránky Youtube, dopĺňa funkcie ako zmenenie si témy, lepší režim kino alebo menenie hlasitosti a rýchlosti prehrávania pomocou kolečka na myši.

Zdroj: vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre