SamsungSpravodajstvo

Zo vstavaných aplikácií telefónov Samsung, sa začali vytrácať reklamy

Samung začal s odstraňovaním reklám z aplikácií spoločnosti, hlásia používatelia.

Nielen spoločnosť Xiaomi, ale i kórejsky výrobca smartfónov, Samsung, zobrazuje reklamy v rozhraní telefónu naprieč vstavanými aplikáciami. Ide o neduh, ktorý je proti vôli mnohých používateľov. To je pravdepodobne jeden z dôvodov, prečo naprieč aplikáciami spoločnosti, Samsung začal s odstraňovaním reklám, píše portál 9to5google.com.

Koniec reklamám naprieč telefónmi Samsung

Portál konkrétne upozorňuje na vyjadrenia viacerých používateľov naprieč oficiálnym fórom spoločnosti, v ktorom používatelia hlásia, že Samsung začal s odstraňovaním reklám zo vstavaných aplikácií.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

„Boli tam bannery pod Samsung Pay, ale teraz všetky zmizli a jediný viditeľný banner je Samsung Pay“ uviedol jeden z používateľov.

Samsung Pay bez reklamneho baneru
Zdroj: community.samsung.com

S rovnakými hláseniami naprieč fórom spoločnosti prichádzajú viacerí kórejskí používatelia telefónov Samsung. Druhým dychom však treba dodať, že miznúce reklamy naprieč aplikáciami spoločnosti, začali už hlásiť aj používatelia z iných regiónov, píše 9to5google.com.

Zdá sa tak, že reklamy sa postupne vytrácajú z aplikácií spoločnosti bez ohľadu na región. Ide o reklamy, ktoré boli prítomnými v aplikáciách ako Samsung Pay, Samsung Health  Samsung Themes, či Samsung Weahter a ďalšie.  Druhým dychom však treba dodať, že nejde o „prekvapenie“ zo strany spoločnosti, že Samsung začal s odstraňovaním reklám. Tento krok spoločnosť v minulosti ohlásila, že plánuje zrealizovať. Zároveň treba povedať, že na to, aby zmizli reklamy z aplikácií spoločnosti, tak používatelia nemusia vynaložiť žiadnu aktivitu. Dôvodom je, že ide o aktualizáciu na strane servera. Inými slovami, ak evidujete vo vašom smartfóne ešte stále reklamy, tak je to len otázka času, kým budú odstránené.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close