Sponzorovaný obsah

Získajte počas zimných mesiacov Windows alebo Office už od 7,25€!

Neprehliadnite aktuálne prebiehajúcu ponuku na Windows 10, či Windows 11, ale aj na kancelársky balíček Microsoft Office. Ušetriť môžete desiatky €.

Studená zima ešte neskončila a chladné počasie nás bude zužovať najmenej ešte niekoľko týždňov. V spojení s aktuálne prebiehajúcou pandémiou sa online nakupovanie a práca z domu stali preferovanou voľbou pre čoraz väčšie masy ľudí. Nakupovanie prostredníctvom internetu v súvislosti s ochrannou svojho zdravia uprednostňuje dnes väčšina ľudí. Môžeme si kúpiť svoje obľúbené produkty z domu a znížiť tak riziko, že by sme ochoreli počas toho, ako stojíme v rade, či chodíme po obchodoch. Okrem iného prostredníctvom nákupu cez internet môžeme aj ušetriť. Dovoľte nám dať vám preto do pozornosti aktuálnu ponuku e-shopu Keysfan, ktorý práve predáva lacné a bežné operačné systémy pre počítače a kľúče od kancelárskeho softvéru.

Nielenže nemusíte opustiť svoj dom, ale produkty môžete dokonca dostať v rovnakom čase, ako si ich zakúpite. Keďže Keysfan predáva aktivačné kódy na softvér, tak nemusíte dlho čakať na doručenie tovaru, aby ste si ho mohli nainštalovať a používať. Krátko po objednaní produktu vám príde e-mail spolu s licenčným kľúčom bez toho, aby ste museli dlho čakať.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Keysfan aktuálne ponúka najpredávanejšie produkty v akcii za super nízke ceny a preto, nemusíte dumať nad tým, že ste nestihli vianočné a povianočné výpredaje. Operačné systémy a kancelársky softvér od Microsoftu sú znížené na najnižšie ceny. Medzi nimi nájdete napríklad Windows 10 už od 7,25 €. A na jeho získanie nemusíte zadávať žiadny zľavový kód! Rovnako v ponuke obchodu nájdete i kancelársky balíček Office, aby ste zvládli prácu z domu jednoduchšie, ale aj nový Windows 11.

Windows 10 a Office vypredaj
Zdroj: Keysfan

Windows 11, Office 2021, Windows 10, Office 2019, všetky horúce ponuky za NAJNIŽŠIE ceny.

Windows 11 sa čoskoro stane dominantným operačným systémom Microsoftu. Vďaka novému rozhraniu a novým zmenám funkcií budete mať pocit, že máte nový počítač. V tomto prípade cena Windows 11 je len 14,25€! Ak chcete Windows 10 viac kvôli konfigurácii počítača alebo z iných dôvodov, je to tiež veľmi dobrá voľba. Pre vaše každodenné potreby Windows 10 plne postačuje a jeho je len 7,25 €! Netreba zabúdať ani na to, že Microsoft ponúka aj možnosť neskoršej aktualizácie z Windows 10 na Windows 11.

Microsoft Office

Najnovšie verzia kancelárskeho balíčka Office 2021 prináša viacero noviniek a vylepšení, ktoré sú rozdelené najmä do troch oblastí: spoluautorské dokumenty, označenie, kto si prezerá vaše dokumenty a podpora tmavého režimu.

Ak potrebujete však bežný kancelársky softvér, tak potom Office 2019 je cenovo výhodnejšia voľba. Rovnako treba povedať, že ponúka všetky bežné funkcie, ktoré budete potrebovať. Rovnako je kompatibilný aj so všetkými bežnými typmi súborov.

Balíčky! Zľava 62% Windows OS a MS Office (Kód kupónu: SKFS62)

Objav ďalšie balíčky >>

Ušetrí až do 50% vďaka kupónu SKF50

Objav ďalšie zľavy súvisiace s Windowsom >>

Ďalšie zľavy na užitočný softvér. Nezabudni na kupón SKF62

Objav viac zliav >>

Jednoduchý proces online objednávky s bezpečnými online platbami

Objednávanie s Keysfan je veľmi jednoduché a zvládne to skutočne každý. Jednoducho si vyberiete licenčný kľúč podľa vlastného výberu, vložíte ho košíka a potom, a potom ho zaplatíte. Následne vám zakúpený licenčný kľúč príde na váš e-mail.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close