Zatiaľ čo drahšie modely stále čakajú, Xiaomi uvoľňuje MIUI 12.5 pre populárny dostupný smartfón!

MIUI 12.5 mieri do ďalšieho populárneho smartfónu od dcérskej spoločnosti Redmi. Pozrite sa, ktoré smartfóny majú nový systém dostupný.

MIUI 12.5_aktualizacia ako nainstalovat
Zdroj: YouTube (Technolobe)

Na aktualizáciu s označením MIUI 12.5 čakáme takmer všetci. Mnoho majiteľov smartfónov ju už vo svojom smartfóne dávno má, no nájdu sa aj používatelia, ktorí prítomnosť novej aktualizácie kontrolujú každý deň. Medzi nich však už nepatria majitelia populárneho smartfónu strednej triedy od dcérskej spoločnosti Redmi. Populárny Redmi Note 7 sa totiž konečne dočkal vysnívanej aktualizácie a zatiaľ čo jeho majitelia sa radujú, iní zasa netrpezlivo čakajú na svoju nadstavbu.

Redmi Note 7 získava MIUI 12.5

Len dnes ráno nás portál Piunikaweb.com informoval o dostupnosti aktualizácie pre smartfón predstavený ako prvý samostatný model od Redmi. Redmi Note 7 si získal srdcia mnohých fanúšikov spoločnosti a dnes už ako dvojročný smarfón získava MIUI 12.5 postavený na Androide 10. Nadstavbu v smartfónoch nájdeme pod názvom 12.5.1.0.QFGMIXM a ide o globálnu (MI) verziu smartfónu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ktoré modely nadstavbu už získali?

Polovičná nadstavba sa šíri slušným tempom i keď sa teraz spoločnosť sústreďuje najmä na opravu chýb a problémov v zariadeniach. Ktoré smartfóny však majú v súčasnosti nadstavbu dostupnú? Pozrite sa na zoznam smartfónov, ktoré si novú nadstavbu užívajú.

Upozorňujeme však, že nie všetky zariadenia zo zoznamu majú nadstavbu dostupnú, nakoľko niektoré z nich získali aktualizáciu len v jednej verzii. Príkladom je napríklad model Mi 10T Lite, ktorý aktualizáciu získal v globálnej verzii (MI), avšak nie v európskej (EU) a takýchto prípadov môže byť viac. Ak neevidujete aktualizáciu u vás a ste na zozname, nezabudnite si teda skontrolovať vašu verziu MIUI podľa nášho návodu.

Máte nadstavbu MIUI 12.5 dostupnú i vo vašom smartfóne, alebo stále čakáte? A na akej verzii systému momentálne „bežíte“? Nezabudnite sa s nami podeliť dolu v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre