Sponzorovaný obsah

Špičkový router Xiaomi s vysokou prenosovou rýchlosťou je aktuálne dostupný za cenu, ktorá sa tak často nevidí

Pomalý internet či vypadávajúci signál bývajú častokrát zdrojom nepríjemných situácií. Častokrát sa však s týmito situáciami dá bojovať a nemusí to stáť ani stovky €.

Xiaomi Mi WiFi Router 3G

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Radi by sme ti dali do pozornosti aktuálne prebiehajúcu akciu na špičkový router z kuchyne čínskej spoločnosti Xiaomi, konkrétne sa jedná o 3. generáciu Xiaomi Mi Wi-Fi routera, ktorý ponúka štandard 802.11ac čo predstavuje maximálnu prenosovú rýchlosť 1167Mb/s. Signál je pritom šírený štvoricou antén, ktoré doručia signál do každého kúta domácnosti prostredníctvom 2.4 GHz a 5 GHz pásma.

wifi Router 3 generacia prenosova rychlost
Zdroj: produktová fotografia

Tento špičkový router nie je „klasickým“ routerom, ale ponúka nadpriemerné špecifikácie. Napríklad disponuje procesorom MTK 7620A, 128MB RAM / 128MB ROM, nechýba dokonca ani USB 3.0 výstup, 2x LAN porty a podobne. Čerešničkou na torte je možnosť prepojenia routera prostredníctvom Mi WiFi Aplikácie, ktorá umožňuje sledovať informácie týkajúce sa vášho pripojenia.

wifi Router 3 generacia aplikacia
Zdroj: produktová fotografia

Cenovo tento router pritom vychádza necelých 27€ s možnosťou doručenia zadarmo. Prípadne ak patríte medzi nedočkavcov tak ho doma môžeš mať už do 4 pracovných dní od vyskladnenia, v tomto prípade si však budeš musieť priplatiť za expresné doručenie.  Ak ťa tento router zaujal tak vám odporúčame poponáhľať sa, akcia je totiž časovo obmedzená.

Xiaomi Mi WiFi Router 3G

Zdroj: vlastný, fotografie: produktové fotografie

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close