SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi sa opäť prerieklo: Modelový rad Redmi 10 získava predbežný dátum predstavenia

Redmi 10 sa objavil na stránke výrobcu, čím Xiaomi odhalilo predbežný dátum predstavenia. Pozrite sa, kedy smartfón konečne uvidíme.

Modely z línie Redmi 10 boli dlhú dobu zahalené rúškom tajomstva. Už to vyzeralo tak, že najlacnejší modelový rad spoločnosti a zároveň i najobľúbenejší tento rok nezíska svojho nástupcu a Xiaomi všetky tieto modely zaradí do rozsiahlej série Redmi Note. Konšpiráciám je však koniec a čínsky gigant opäť raz vypúšťa informácie o pripravovaných zariadeniach skôr, ako by sa patrilo. Nám to však vôbec nevadí a vďaka nepozornosti spoločnosti poznáme pripravovaný dátum predstavenia smartfónov! Čakáte teda na príchod týchto lacnejších smartfónov? Pozrite sa, kedy majú byť predstavené! Na informáciu nás upozornil portál Xiaomiadictos.com.

Lacné, no nadupané smartfóny majú byť predstavené už čoskoro

Skôr, než odhalíme dátum predstavenia i pre vás, pozrime sa na výbavu hlavného, no zároveň najlepšie vybaveného modelu zo série. Tým je práve Redmi 10 a vďaka úniku modelu na nemenovanom eshope poznáme už úplnú výbavu zariadenia. A máme sa na čo tešiť.

Redmi 10 bude poháňať čipset MediaTek Helio G88. Ide o novopredstavený čipset, ktorý toho ponúkne naozaj mnoho. Smartfón bude dostupný hneď vo viacerých prevedeniach a navýber budeme mať napríklad z pamäte RAM s kapacitou 4 či 6GB. Interné úložisko bude mať hodnoty 64 alebo 128GB. Displej bude mať veľkosť 6.5″ a pôjde o 90Hz IPS LCD panel.

Spomeňme však i 5000mAh batériu, ktorá bude podporovať až 18W nabíjanie. Na svoju cenovú kategóriu je model naozaj skvelý a to ani nevravíme o kamere! Hlavný snímač bude mať až 50mpx a doplní ho 8mpx ultraširoký a 2mpx makro snímač.

Všetky informácie na stránke Xiaomi mali byť vypustené až o pár dní neskôr

Napriek tomu, že už pár dní kompletnú výbavu smartfónov poznáme, spoločnosť ju z nejakého dôvodu uverejnila na svojej oficiálnej stránke. Nešlo by však o nič zvláštne, no celé toto predstavenie zariadenia na stránke malo údajne prebehnúť až 18. augusta! Podľa všetkých informácií je práve tento dátum dôležitým, pretože by mohol byť konečne finálnym dňom, kedy sa zariadenie s cenou pod 200€ malo dostať na verejnosť.

Tešíte sa na príchod modelu Redmi 10 i vy? A čo poviete na jeho výbavu? Podeľte sa s nami v komentároch!

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close