SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Redmi Note 8 by mal ponúknuť 4 kamery. Odhaľuje to uniknutý render zariadenia

Redmi Note 8: Render, ktorý sa objavil pri certifikácii zariadenia odhaľuje 4 kamery umiestnené v zadnej stene.

Hoci rok 2019 sa pomaly, ale isto približuje ku koncu a  väčšina výrobcov smartfónov už uviedla na trh tohtoročné modely zariadení, tak aj napriek tomu ešte pár výrobcov ostáva, na ktorých smartfóny ešte čakáme. Jednou z takýchto spoločností by mal byť aj technologický gigant Xiaomi Redmi.

Xiaomi Redmi Note 8

Posledné týždne sa vo zvýšenej miere špekuluje, že spoločnosť Xiaomi Redmi predstaví v  tomto roku ešte smartfóny z produktovej rady  Redmi Note 8. Nasvedčuje tomu aj najnovšia certifikácia smartfónov v rámci čínskych úradov. Informuje o  tom portál Gizchina.com.

certifikacia Xiaomi Redmi 8
Zdroj: Gizchina.com

Ako vidíte na obrázku vyššie, v  rámci certifikácie sa objavili telefóny Xiaomi  s kódovými označeniami M1908C3IE a M1908C3IC. Oba smartfóny boli certifikované čínskym orgánom 3C. Certifikácia ukazuje, že jeden z nich je kompatibilný s nabíjaním 5V / 2V (10 W). Druhý by mal zas podporovať rýchlo nabíjanie až do 18 W. Je tak pravdepodobné, že pripravované zariadenia by mohli byť z produktovej línie Xiaomi Redmi Note 8. Spolu s  certifikáciou sa totiž dostal do obehu aj render zariadenia, ktorý odhaľuje zadnú stenu. Na ňom môžeme vidieť umiestnené celkovo 4 kamery a blesk. Pozornému oku určite neušlo, že na zadnej stene absentuje skener odtlačkov prstov. Znamená to, že ten sa bude pravdepodobne nachádzať v displeji smartfónu.

Xiaomi Redmi 8
Zdroj: Gizchina.com
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close