SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi: „Redmi Note 10 prinesie upgrade, aký sme doposiaľ ešte nevideli“

Predstavenie produktovej rady Redmi Note 10 je predo dvermi. Stane sa tak už začiatkom marca!

Produktové rady smartfónov Redmi Note patria medzi vôbec najpopulárnejšie produkty spoločnosti Xiaomi. Epocha tejto produktovej rady začala uvedením zariadení Redmi Note 7, pričom každá generácia týchto zriadení zaviedla viacero dovtedy nedostupných noviniek v danej cenovej kategórii. Rovnako sa očakáva, že aj nadchádzajúca rada zariadení, Redmi Note 10, prinesie zatiaľ nedostupné technológie v tejto cenovej hladine. Kedy bude však predstavená?

Uvedenie produktovej rady Redmi Note 10 je predo dvermi

Generálny riaditeľ indickej pobočky spoločnosti, Manu Kuma Jain, prostredníctvom sociálnej siete Twitter zdieľal status, v ktorom odkryl termín uvedenia produktovej rady smartfónov. Ako môžete vidieť nižšie, tak uvedenie produktovej rady je naplánované na marec tohto roka. Teda približne o 3 týždne.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Rovnako aj oficiálny Twitter účet spoločnosti Redmi zdieľal status, v ktorom sa píše o uvedení smartfónu začiatkom marca. Malo by sa tak stať už 10. marca.

Okrem iného ako môžete vidieť vyššie, tak spoločnosť hovorí, že nová produktová rada smartfónov prinesie „upgrade“, aký sme ešte nevideli. Doterajšie správy hovoria, že by sme sa mali dočkať nadpriemernej kamery. Šepká sa o 108-megapixelovom hlavnom snímači. Druhým dychom však treba dodať, že nejde len o počet megapixelov, ale aj o ďalšie technológie, ktoré ovplyvňujú výsledok kvality fotografií. Rovnako treba povedať, že s nárastom megapixelov je potrebná aj výkonnejšia výpočtová sila. Môžeme tak očakávať aj procesor vyššej strednej triedy.

Len pre zaujímavosť, rovnako sa spomína AMOLED displej so zobrazovacou frekvenciou 90Hz. Ak by sa tieto predpovede potvrdili, tak by išlo vôbec o prvý Redmi Note smartfón s typom tohto displeja. V každom prípade viac informácií sa bezpochyby dozvieme v priebehu nasledujúcich dní a to ešte pred uvedením samotnej produktovej rady smartfónov. Dôvodom sú rôzne certifikácie pripravovaných zariadení, ktoré sprevádzajú predstavenie smartfónov.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close