Xiaomi oficiálne prezrádza ďalších 7 kľúčových vlastností Mi Band 5 náramku

Xiaomi oficiálne poodhalilo ďalšie vlastnosti náramku

Xiaomi Mi Band 5 naramok
Zdroj: Xiaomi (Weibo)

Xiaomi v priebehu včerajšieho dňa oficiálne poodhalilo vzhľad pripravovaného Mi Band 5 náramku, ktorý má byť predstavený 11.6., teda v najbližší štvrtok. V priebehu dnešného dňa prostredníctvom sociálnej siete Weibo spoločnosť zdieľala ďalšie náhľady náramku vrátane informácií, ktoré poodhalili ďalšie kľúčové špecifikácie náramku.

Mi Band 5: Poznáme 7 kľúčových vlastností

Xiaomi prostredníctvom sociálnej siete Wiebo zdieľalo ďalší reklamný plagát, ktorý si môžete pozrieť nižšie. 

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Xiaomi Mi Band 5_fitness naramok_funkcie (1)
Zdroj: Xiaomi (Weibo)

V rámci neho prezrádza, že fitness náramok bude podporovať ovládanie kamery, 11 športových režimov, nový režim určený pre ženy (pomocou ktorého budú môcť napríklad sledovať menštruačný cyklus,..), dôjde k aktualizácii senzorov, náramok bude možné nabíjať prostredníctvom magnetických pinov, nebude chýbať podpora NFC a displej bude podporovať širšiu farebnú škálu.

Predošlé (neoficiálne) úniky informácií zároveň prezradili, že náramok bude mať 1,2“ AMOLED displej, budú kompatibilné s platobnou bránou MasterCard a zároveň by nemala chýbať ani podpora PAI. Ide o indikátor, ktorý sleduje fyzicky stav Vášho tela. Okrem iného by mal náramok podporovať aj osobnú hlasovú asistentku Alexa od spoločnosti Amazon, ktorá je vcelku populárnou v rámci Európy.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre