Xiaomi

Xiaomi prekvapuje! Chystá sa predstaviť 8K televíziu a to už o pár dní

Xiaomi už o pár dní predstaví novú chytrú televíziu s 8K rozlíšením. Zaradí sa tak k výrobcom ako je TCL, Samsung či LG, ktoré už ponúkajú televíziu s tak vysokým rozlíšením.

24. september nebude len dňom novopredstavených smartfónov Mi 9 5G a Mi Mix 4 5G, ale aj dňom, kedy bude predstavená nová chytrá televízia z kuchyne Xiaomi.

8K televízia je na ceste

Spoločnosť Xiaomi prostredníctvom sociálnej sieti Weibo zdieľala status, v ktorom píše: “Sme pripravení!” Zverejnený poster ďalej odhaľuje, že spoločnosť Xiaomi naráža na chytrú televíziu s 8K rozlíšením.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Xiaomi TV s 8K rozlisenim
Zdroj: Weibo (Xiaomi)

V súčasnosti najvyššia trieda chytrých televízií od Xiaomi disponuje rozlíšením 4K. Inými slovami, v najbližší utorok spoločnosť spraví poriadny upgrade.

Xiaomi sa tak zaradí ku spoločnostiam ako TCL, LG či Samsung, ktoré na trhu už disponujú televíziami s tak vysokým rozlíšením. Bude zaujímavé sledovať akú cenovú reláciu nastaví spoločnosť Xiaomi. Samsung svoju televíziu totiž ponúka za približne 5-tisíc, zatiaľ čo LG za TV  pýta, a teraz si radšej sadnite, viac ako 30-tisíc. Aby sme však spoločnosti LG nekrivdili, tak ku televízii pridáva zadarmo čističku vzduchu.

Mimochodom, spoločnosť Xiaomi relatívne len nedávno predstavila radu nových chytrých televízií Xiaomi TV 4S, ktoré ponúkajú rozlíšenie až do 4K (pozn. redakcie: v závislosti od zvoleného modelu) s cenovým stropom približne 1-tisíc €. Okrem toho, ich dcérska spoločnosť Redmi predstavila približne mesiac dozadu novú produktovú radu chytrých televízii Redmi TV, ktorých cenový strop je pri blizne 500€

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close