SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi predstavuje vestu s funkciou vyhrievania až do 53 °C

Xiaomi predstavuje termálnu vestu, ktorá je schopná vyhrievať svojho nositeľa teplotou až do 53 °C. Ocenia ju hlavne „zimomraví ľudia“.

Spoločnosť Xiaomi pár dní dozadu predstavila ďalší produkt (pozn. redakcie: v rámci programu Youpin), ktorému sa nebojíme dať prívlastok inovatívny. Jedná sa totiž o  termálnu vestu, ktorá Vás dokáže zohrať aj v tých najchladnejších dňoch. Na jej predstavenie upozorňuje portál Gizmochina.com.

Až do 53 °C

Ak patríte medzi „zimomravých“ ľudí, tak určite Vás tento produkt poteší. Jedná sa totiž o  vestu, ktorá dokáže ohrievať Váš chrbát maximálnou teplotou až do 53 °C (pozn. redakcie: ponúka celkovo 4-režimy: 38 °C, 43 °C a 53 °C).

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Xiaomi vyhrievacia bunda rezimy
Zdroj: produktová fotografia

Oficiálne informácie hovoria o  tom, že funkčnosť vesty bola testovaná  pri teplotách  -120 °C. Mala by byť schopná zohriať sa na požadovanú teplotu do 2 minút. Vesta má v sebe zabudované 3-tepelné zóny, ktoré sa vyhrievajú vďaka energie z externej Power Banky. Xiaomi hovorí, že v prípade využitia ich externej batérie s kapacitou 10 000mAh by mala byť vesta schopná ohrievať svojho nositeľa po dobu približne 7 hodín.

Xiaomi vesta s vyhrievanim zony vyhrievania
Zdroj: produktová fotografia

Bunda má tiež nepremokavú textíliu, vďaka ktorej je vhodná na použitie v daždi. Bunda má zároveň vpredu a vzadu reflexné pruhy, ktoré sa odrážajú, keď na ňu dopadne svetelný lúč. Spĺňa tak aj ochranú funkciu, a  to najme počas nosenia v noci, vďaka čomu je jej nositeľ lepšie viditeľný. Aby sme nezabudli, výrobca hovorí, že bunda je zvnútra vyplnená z veľkej časti husacou vlnou.

Xiaomi vesta s vyhrievanim zony vyhrievania vypln
Zdroj: produktová fotografia

Podľa oficiálnych informácií by mala byť dostupná približne za 289 Yuanov čo je po prepočte okolo 40€ pre čínsky trh. Prax býva však častokrát odlišná, minimálne v  prípade ceny pre globálny trh. Jeden z prvých e-shopov, ktorý ju začal listovať je zahraničný e-shop banggood.com, ktorý ju aktuálne ponúka za približne 75€ spolu aj s poštovným na Slovensko. Aktuálnu cenu si môžete však pozrieť nižšie na odkaze (pozn. redakcie: v prípade uplatnenia kupónu „COTTONSMITH“ cenu môžete zraziť na približne 60€. Bundu odporúčame objednať s typom dopravu EU Priority Line, kedy sa vyhnete dodatočným poplatkom. Kupón je časovo obmedzený).

Pozrite si aktuálnu cenu vesty od Xiaomi

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close