Xiaomi pracuje na viac ako 10 nových smartfónoch. Tu je ich zoznam!

Komunita XIAOMIUI odhaľuje, že čínsky gigant pracuje na 14 nových telefónoch. Zoznam obsahuje, ako prémiové, tak i dostupnejšie zariadenia.

Xiaomi Redmi Poco
Zdroj: Vosveteit (koláž), Xiaomi

Xiaomi v súčasnosti patrí medzi jedného z výrobcov smartfónov, ktorý má najagresívnejšiu politiku čo sa týka predstavovania nových zariadení. Len nedávno, čínsky gigant predstavil tri smartfónu z produktovej rady Redmi Note 11, či Poco M4 Pro 5G. Dnes vieme, že v tomto roku by mal byť predstavený ešte najmenej jeden telefón a to konkrétne smartfón Xiaomi 12.

Vyzerá to tak, že Xiaomi neplánuje poľaviť v najbližšom období s predstavovaním nových smartfónov. Predstavené budú i ďalšie telefóny a nebude ich málo, naznačujú správy zo známej komunitu XIAOMIUI.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

14 nových smartfónov

Známa komunita vývojárov XIAOMIUI odhalila, že čínsky gigant pracuje celkovo na nových 14 smartfónoch. Odvolávajú sa na zdrojový kód nadstavby MIUI, v ktorom našli odkazy na 14 pripravovaných zariadení. Pri väčšine z nich odkryli nielen ich názov, ale i kódové označenie vrátane použitého procesoru.

Ako môžete vidieť nižšie, tak medzi pripravovanými smartfónmi nájdeme zariadenia ako Redmi K50 Pro, Xiaomi 12 Pro, Xiaomi 12, Xiaomi 12 Lite, Redmi Note 11 Global a ďalšie modely telefónov. Únik informácií rovnako poukazuje na to, že sa dočkáme i prémiového procesora Snapdraogn 898 a to hneď v najmenej troch zariadeniach. Len pre pripomenutie, procesor bude oficiálne predstavený ku koncu tohto mesiaca. Rovnako únik informácií prezrádza, že sa dočkáme najmenej jedného modelu s prémiovým procesorom Dimensity 2000, na ktorého predstavenie si rovnako budeme musieť ešte nejaký ten týždeň počkať.

Brúsite si niekto zuby na niektorý z modelov smartfónov vyššie? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre