Xiaomi potvrdzuje príchod Mi Mix 4. Tento deň si zapíšte do kalendára!

Predstavenie smartfónu Xiaomi Mix 4 je na spadnutie. Príde už o pár dní!

Mi MIX 4
Zdroj: Antutu.com

O smartfóne Mi Mix 4 môžeme čítať v pravidelných intervaloch už dlhšiu dobu. Dôvodom je, že sa predpokladalo, že spoločnosť Xiaomi uvedie toto zariadenia počas udalosti Xiaomi Mega Launch z úvodu tohto roku. Nestalo sa tak. Najnovšie však spoločnosť hlási, že zariadenia už čoskoro príde. Nehovoríme teraz o týždňoch, či mesiacoch, ale konkrétne o dňoch. Na tému upozorňuje portál gsmarena.com.

Xiaomi Mi Mix 4 príde už o pár dní

Najnovšie spoločnosť Xiaomi prostredníctvom svojho oficiálne Weibo účtu publikovala plagát, prostredníctvom ktorého informuje o skorom príchode zariadenia Xiaomi Mi Mix 4. Konkrétne hovoríme o dátume 10. august, teda v najbližší utorok.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Xiaomi Mi Mix 4
Zdroj: Xiaomi

Bohužiaľ, ako  môžete vyššie vidieť, tak spoločnosť nezdieľala žiadny náhľad smartfónu a ani informácie o jeho vlastnostiach. Pri popise vlastností smartfónu nám teda nezostáva teda nič iné, ako len odvolať sa na nedávnu certifikáciu TENAA, ktorá odhalila vlajkový smartfón spoločnosti Xiaomi (pod kódovým označením 2106118C) a na správy, ktoré boli publikované rôznymi leakermi informácií.

Podľa aktuálne dostupných správ, Mi Mix 4 ponúkne 8GB, resp. 12GB RAM s interným úložiskom až do 256GB.  Ďalej, zariadenia by malo byť poháňané Androidom 11 v kombinácii s nadstavbou MIUI 12.5, čo potvrdila aj PR manažérka spoločnosti. Nejde však o žiadne prekvapenie, dôvodom je, že generálny riaditeľ spoločnosti v týchto dňoch verejnosť oficiálne informoval, že predstavenie nadstavby MIUI 13 sa posúva na neskôr. Čo sa týka ďalších vlastností, tak sa očakáva, že zariadenia ponúkne rýchle nabíjanie pri výkone 120W. Smartfón by mal ďalej ponúknuť mobilný procesor Snapdragon 888. Čerešničkou na torte, by mala byť kamera umiestnená pod displejom zariadenia. Druhým dychom však treba dodať, že výrez pre kameru bude v prípade zhasnutého displeja pravdepodobne viditeľným.

Tešíte sa na predstavenie dlho očakávaného smartfónu? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre