Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Skladací elektrický bicykel vhodný aj do náročného terénu? BEZIOR M26 rozhodne stojí za pozornosť

Čisto elektrický pohon s dojazdom až 40 km, či vysoká nosnosť až 150 kg aj napriek skladaciemu rámu sú najväčšími prednosťami tohto bajku.

Skladacie elektrické bicykle už nie sú výlučne určené iba do mestských podmienok. Zahraniční výrobcovia prinášajú mesiac čo mesiac na trh nové modely, ktoré sa čoraz viac a viac ťahajú aj smerom do drsnejších terénov. Takýmto bicyklom je aj BEZIOR M26 s 500W elektromotorom, skladacím dizajnom rámu a 26-palcovými kolesami. Spojenie týchto troch atribútov dáva pritom najmä pri pohľade na cenu 832,99 eur naozaj zmysel, keďže ide o jeden z veľkých unikátov na trhu. 

BEZIOR M26 už za 832,99 eur nájdete na TomTop.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

BEZIOR M26

bezior m26
Zdroj: TomTop

 

Základom modelu BEZIOR M26 je mimoriadne pevný rám zo zliatiny hliníka. Ten aj napriek skladaciemu dizajnu ponúka nosnosť až 150 kg, čo je na tak kompaktný skladací bicykel naozaj nevídaný údaj. Skladací rám mestského štýlu je však v tomto prípade vybavený štandardnými 26-palcovými kolesami a odpružením vpredu i vzadu. Bicykel si vďaka tomu pohodlne poradí aj s náročnejším terénom. 

bezior m26 rozmery
Zdroj: TomTop

Srdcom pohonného ústrojenstva je, ako sme už spomínali v úvode, elektromotor s výkonom až 500W. V spolupráci s 10,4 Ah batériou zabezpečuje dojazd až 40 km v čisto elektrickom režime. V prípade dopomoci sa pritom môžete dostať na hranicu až 80 km, čo bohato pokrýva aj náročnejšiu cyklotúru. Maximálna elektrická rýchlosť je pritom na úrovni 25 km/h. Pochopiteľne, bicykel je vybavený aj klasickým bicyklovým pohonným ústrojenstvom, ktoré je vhodné nie len na cyklotúry, ale aj do terénu. Výrobca v tomto prípade siahol až po 21 rýchlostnej sade od spoločnosti Shimano

bezior m26 displej
Zdroj: TomTop

V tejto cenovej kategórii treba mať aj o čosi vyššie nároky na bezpečnosť v meste, ale i v teréne. Výsledkom vyšších nárokov nie len zákazníkov, ale aj samotného výrobcu je, že BEZIOR M26 je vybavený kotúčovými brzdami vpredu i vzadu. Pre lepšiu bezpečnosť je bicykel vybavený LED svietidlom vpredu, reflexnými prvkami, či LED displejom, kde nájdete všetky potrebné informácie o jazde. 

BEZIOR M26 už za 832,99 eur nájdete na TomTop.com

Elektrický skladací bicykel BEZIOR M26 momentálne nájdete v najvýhodnejšej ponuke na e-shope TomTop.com už za 832,99 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu. Pri využití tejto dopravy môžete počítať s expresným dodaním, ale aj s tým, že nebudete platiť žiadne dodatočné poplatky ako clo a DPH

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close