SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi opúšťajú dvaja významní predstavitelia spoločnosti

Spoločnosť Xiaomi sa rozhodli opustiť dvaja proprední predstavitelia spoločnosti. Globálny hovorca Donvan Sung a hlava Pocophone, Jai Mani.

Dnes, dvaja poprední predstavitelia spoločnosti Xiaomi oficiálne ohlásili, že opúšťajú spoločnosť. Reč je konkrétne o  globálnom hovorcovi spoločnosti Donovan Sung, a hlavy podznačky spoločnosti Pocophone, Jai Mani. Na tému upozorňuje portál Gzichina.com.

Donovan Sung to verejnosti ohlásil prostredníctvom sociálnej siete Twitter. V  rámci uverejneného statusu sa poďakoval spoločnosti, že bol jej súčasťou po dobu 5 rokov, že navštívil viac ako 80 krajín, a zároveň, poďakoval aj fanúšikom spoločnosti.

Druhý z  dvojice, Jai Mani, ktorý bol hlavou spoločnosti Pocophone, hoci zatiaľ ešte neurobil oficiálne vyjadrenie, tak na jeho profile na sociálnej sieti Twitter v sekcii Životopis došlo k zmene – pred jeho pracovnou skúsenosťou v Pocophone pribudlo predpona „ex“, ktorá jasne hovorí, že už nepracuje pre spoločnosť Xiaomi.

Jai Mani hlava pocohpone opusta xiaomi
Via Gizchina.com

Zatiaľ čo o  budúcnosti Donovan Sung toho moc ešte nevieme, tak Jai Mani sa pravdepodobne bude v budúcnosti venovať technológiám zameraným na zdravotníctvo so sústredením na mentálne zdravie. Aspoň to uvádza na svojom profile. Zatiaľ však nijak bližšie nešpecifikuje, pre akú spoločnosť bude pracovať.

 

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close