Služby YouTube Music a YouTube Premium sa konečne dostávajú aj na Slovensko

Služby YouTube Music a YouTube Premium konečne dorazili na Slovensko. Používatelia sa tak môžu vychutnať jednu z najväčších hudobných knižníc

youtube music_opt
Zdroj: YouTube

Zoznam hudobných streamovacích služieb dostupných na Slovensku sa opäť rozrastá o ďalšieho, naozaj kľúčového člena. Služba YouTube Music ohromí nie len neuveriteľným výberom hudby, ktorý by sme pri iných službách hľadali márne, ale aj celkom zaujímavými funkciami, ktoré si zamilujete.

YouTube Music

Hudobní fanúšikovia si službu YouTube Music určite obľúbia po prvom odskúšaní. Za prijateľný poplatok 5,99 eur mesačne si totižto môžete vychutnávať rozsah najväčšej hudobnej knižnice na svete, ktorá je zároveň poháňaná najpokročilejším algoritmom a umelou inteligenciou. To zabezpečuje najlepšie a najviac unikátne prispôsobenie playlistov a skladieb pre jednotlivých používateľov. Automatický výber hudby ovplyvňuje viacero faktorov, či už vaše hudobné a žánrové preferencie, ale aj miesto kde sa aktuálne nachádzate, aktivita, ktorú momentálne vykonávať, či prípadné zásadné dianie vo svete.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Výhodou predplatného v rámci služby YouTube Music sú aj videá a skladby bez akýchkoľvek reklám, možnosť sťahovať si akýkoľvek obsah priamo do vášho zariadenia a v neposlednom rade, možnosť počúvať hudbu priamo z aplikácie YouTube aj na pozadí (hurá).  Služba bude dostupná aj bezplatne, no v tom prípade treba počítať s pravým opakom vyššie uvedených výhod. Pre rodiny vytvoril Google špeciálny YouTube Music Family Plan za 8,99 eur mesačne, ktorý je možné zdieľať medzi 6 členmi jednej rodiny.

YouTube Premium

Službu YouTube Premium môžeme považovať za odnož služby YouTube Music, ktorá sa ale vzťahuje na úplne celý obsah v rámci platformy YouTube. YouTube Premium za mesačný poplatok 7,19 eur totižto ponúka možnosť pozerania akýchkoľvek videí bez reklám. Videá si zároveň môžte sťahovať do vášho zariadenia, či pozerať ich na pozadí, podobne ako v prípade YouTube Music. Ako bonus, služba YouTube Premium odomyká dvere ku programom a filmom v rámci YouTube Originals. Aj v tomto prípade je dostupný aj rodinný balíček za 10,99 eur mesačne.

YouTube Music
YouTube Music
Developer: Google LLC
Price: Free
‎YouTube Music
‎YouTube Music
Developer: Google
Price: Free+
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre