Xiaomi opäť uvoľňuje Android 10 pre Mi A3. Bude tentokrát aktualizácia bez chýb?

Xiaomi už po 4.krát uvoľňuje Android 10 pre smartfón Mi A3

Android 10_Xiaomi Mi A3
Zdroj: Vosveteit.sk

Xiaomi po niekoľkých neúspešných pokusoch, konkrétne po 3, začína opäť uvoľňovať aktualizáciu s najnovším Androidom 10 pre smartfón Mi A3. Posledné aktualizácie pre smartfón spôsobovali problémy so softwarom. Zostáva už len veriť, že Xiaomi sa podarilo nedostatky odstrániť a všetko už pôjde ako má. Aktualizácia, tak ako v minulých razoch, prináša posledné novinky predstavené spoločnosťou Google – Tmavý režim, podpora nových dotykových gest, vylepšenia súkromia a podobne. Na dostupnosť aktualizácie upozorňuje portál gsmarena.com.

Xiaomi opäť uvoľňuje Android 10 pre Mi A3

Pokiaľ máte vo svojom smartfóne už nainštalovanú aktualizáciu s Androidom 10, tak aktualizácia má len pár MB (v prípade ak nie, tak aktualizácia ~1,3GB), v rámci ktorej Xiaomi zjavne opravuje chyby spôsobené predošlými aktualizáciami.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Xiaomi Mi A3_aktualizacia pre Android 10
Zdroj: gsmarena.com

Podľa používateľov fóra Reddit, Xiaomi opravuje tak isto problémy, s ktorými sa podotýkali používatelia v spojitosti s čítačkou prstov.

„Táto zostava opravuje chybu, pri ktorej sa nezobrazoval odtlačok prsta pri dvihnutú smartfónu a zdá sa, že EIS funguje…“ píše jeden z používateľov fóra.

Smartfón Xiaomi Mi A3 bol predstavený v júli minulého roka a na trh prišiel s Androidom 9 (Pie). Okrem iného je zariadenie zapojené v programe Android One. Ide o program, v rámci ktorého sú smartfóny poháňané čistým Androidom bez nadstavby výrobcu.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre