ANDROIDXiaomi

Xiaomi obnovuje distribúciu Androidu 10 pre Mi 8. My ju už sťahujeme!

Xiaomi opätovne sprístupňuje aktualizáciu s Androidom 10 pre smartfón Xiaomi Mi 8, vlajkovú loď spoločnosti z roku 2018.

Začiatkom januára sme Vám priniesli informácie o tom, že spoločnosť Xiaomi začala d distribúciou Androidu 10 pre modelový rad smartfónov Mi 8. Spoločnosť Xiaomi však krátko po začatí uvoľňovania aktualizácie MIUI 11 založenej na Androide 10 pozastavila jej distribúciu pre smartfón Mi 8, vlajkovú loď spoločnosti z roka 2018. Opatrenia sa dotklo aj smartfónu Mi 8 Pro. Dôvodom pozastavenia malo byť to, že niektoré aplikácie alebo funkcie prestali používateľom korektne fungovať. V našom regióne údajne nefungovala  korektne aplikácia Tatra Banka, aspoň tak sa vyjadrovali viacerí členovia slovenskej MIUI skupiny na Facebooku.

Najnovšie ako môžete vidieť nižšie, tak spoločnosť konečne začala s opätovným uvoľňovaním aktualizácie. Kódové označenie aktualizácie je „MIUI V11.0.3.0.QEAMIXM“ a je veľká 1.9GB. V rámci informačnej obrazovky sa píše, že nová verzia MIUI je založená na Androide 10, a že bolo opravených niekoľko chýb.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Dostupnosť aktualizácie si môžete pozrieť prostredníctvom Nastavení telefónu > Informácie o telefóne > Systémové aktualizácie.

Medzi ďalšími zariadeniami, na ktoré očakávame netrpezlivo aktualizáciu s najnovšou verziou Androidu 10 sú bezpochyby smartfóny z produktovej rady Redmi Note 7, ktoré by mali už čoskoro nasledovať. Mimochodom, v týchto dňoch by mala doraziť aktualizácia s najnovším Androidom 10 aj pre smartfóny Mi A3.

Máte aktualizáciu už dostupnú? Dajte nám nižšie v komentároch vedieť.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close