Čína opäť cenovo prekvapuje. Ponúka Xiaomi Mi Max 3 s cenovkou, ktorá nemá konkurenciu!

Xiaomi Mi Max 3 displej
Zdroj: Youtube (TechBeans)

Keď sa povie Xiaomi tak mnohých napadnú lacné, dostupné a hlavne výkonné zariadenia a nijak inak tomu nie je ani v tomto prípade. Vďaka exkluzívnej spolupráci s e-shopom Lightinthebox.com sme si pre teba pripravili zľavu, ktorej sa ťažko odoláva.

Xiaomi Mi Max 3 nájdeš tu. PS: nezabudni na zľavový kupón „LBMIMAX364“

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Dnes sme si pre teba pripravili akciovú ponuku na smartfón Xiaomi Mi Max 3, ktorý už asi ako tušíš patrí medzi tie „väčšie“ zariadenia. Ponúka totiž veľký 6,9“ displej s FULL HD+ rozlíšením (2160 x 1080 bodov) a pomerom strán 18:9. Čerešničkou na torte je, že displej pokrýva zhruba 80% prednej strany. Znamená to, že telo smartfónu je v skutočnosti o niečo „menšie“ ako v prípad neminuloročných smartfónov z tejto kategórie zariadení – 176,2 x 87,4 x 8 mm. V hornej brade zariadenia nájdeme ešte okrem senzorov (napr. Senzor okolitého svetla) selfie kameru s 8MPx rozlíšením (Samsung S5K4H7, 1.12μm. f/2.0).

Xiaomi Mi Max 3 displej_2
Zdroj: Youtube (TechBeans)

Zadná kovová strana zariadenia okrem jednoduchého dizajnu vychádzajúceho z dobre známych línií Xiaomi ponúka dvojicu fotoaparátov 12MPx (Samsung S5K2L7, 1.40μm, f/1.9) a 5MPx (Samsung S5K5E8), blesk, skener odtlačkov prstov a logo umiestnené v spodnej časti zariadenia. Kamera smartfónu ponúka možnosť natáčania vo 4K kvalite, podporu HDR, AI technológie, automatické ostrenie či rozpoznávanie tváre.

Xiaomi Mi Max 3 zadna strana
Zdroj: Youtube (TechBeans)

O výkon sa stará 8-jadrový procesor Snapdragon 636, ktorému seunduje 4GB RAM64GB úložný priestor s možnosťou rozšírenia až do 256GB. Pri hrách či náročnejších úlohách využijete grafický čip Adreno 509. Smartfón ponúka ešte veľkú 5500mAh batériu, ktorú je možné využívať vďaka reverzibilnému nabíjaniu aj ako power bank.

Xiaomi Mi Max 3
Zdroj: produktová fotografia

Čo sa týka konektivity tak ako býva u Xiaomi zvykom tak smartfón ponúka duálny slot pre SIM kartu, USB Type – C výstup (s podporou technológie Quick Charge 3.0),  Bluetooth 5.04G/LTE podporu či stále viac vytrácajúci sa 3,5 jack pre audio rozhranie.

Aktuálne sa smartfón predáva za 241,91€, ale vďaka exkluzívnemu kupónu „LBMIMAX364“, ktorý aktivuješ v košíku cenu stlačíš o ďalších cca 20€. PS: prostredníctvom dopravy Priority Line sa vyhneš dodatočným poplatkom v podobe CLA.

Xiaomi Mi Max 3 kupon
Zdroj: vlastný

Xiaomi Mi Max 3 nájdeš tu. PS: nezabudni na zľavový kupón „LBMIMAX364“

Zdroj: vlastný, TS

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre