SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi už v pondelok predstaví až 20 nových produktov. Špeciálne predstavenie bude súčasťou Mi Fan Festivalu

Ďalší ročník obrovských výpredajov produktov od čínskeho Xiaomi sa nezadržateľne blíži. Mi Fan Festival 2019 sa začne už 4. apríla, pričom nepretržité zľavy uvidíme až do 6. apríla. Xiaomi chce ale svojich fanúšikov na festival nalákať najväčším predstavením nových produktov v histórii, ktoré sa bude konať symbolicky 1. apríla, čiže už tento pondelok.

Predstavenie nových produktov bolo naznačené už niekoľkokrát

Predstavitelia spoločnosti Xiaomi nás na 1. apríla lákajú už niekoľko týždňov. O nových produktoch, ktoré budú predstavené práve v tento dátum, prvýkrát informoval viceprezident spoločnosti Xiaomi, Lu Weibing. Stalo sa tak 18. marca počas predstavenia smartfónu Redmi 7 a ďalších produktov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
xiaomi predstavenie produktov 1_opt
Zdroj: Gizchina.com

Reklamný baner, ktorý sa opäť objavil na čínskej sociálnej sieti Weibo, poukazuje práve na dátum 1. apríla, pričom sa v ňom spomína až 20 nových produktov, ktoré budú predstavené. Medzi novými produktami by sa mali nachádzať aj nový Mi Notebook, VR headset, váha, či teplomer. Predstavená bude taktiež špeciálna edícia smartfónu Xiaomi Mi 9 Roy Wang.

Pokus o vtip?

Dátum 1. apríla by mohol naznačovať, že spoločnosť Xiaomi si chce zo svojich zákazníkov čiastočne vystreliť. Keďže sa ale náznaky o predstavovaní nových produktov objavili už v minulosti, reklamný baner môžeme brať s plnou vážnosťou.

Zdroj: gizchina.com, úvodný obrázok (Youtube – Xiaomi)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close