ANDROIDSpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Mi A3 dostáva nový Android 11! Prví používatelia však varujú pred úplným zaseknutím smartfónu

Vlastníte populárny dostupný smartfón Xiaomi Mi A3 patriaci pod rodinu zariadení Android One? Ak áno, z aktualizácie sa tak skoro netešte.

Spoločnosť Xiaomi začala s oficiálnou distribúciou aktualizácie operačného systému na verziu Android 11 na populárnom smartfóne Mi A3. Nová aktualizácia však zase raz patrí medzi nie moc vydarené, pričom v tomto prípade môže mať aktualizovanie zariadenia aj fatálne následky. Ako informoval portál XDA Developers a už obrovské množstvo používateľov naprieč celým svetom, novej aktualizácii sa radšej zatiaľ vyhnite veľkým oblúkom.

Nová aktualizácia môže spôsobiť aj úplné znefunkčnenie zariadenia

Aktualizácia na Android 11 pre zariadenie Mi A3 s veľkosťou 1,4 GB môže podľa najnovších informácií spôsobiť úplné zaseknutie zariadenia pri jeho prvom zapínaní po aktualizovaní operačného systému. Správy o úplnom zaseknutí zariadení Mi A3 po aktualizovaní doslova zahltili sociálne siete a komunitné fóra, takže prípady zaseknutia nie sú iba výnimkou. Ak sa teda chcete vyvarovať zbytočným problémom, aktualizáciu zariadenia určite odložte o minimálne niekoľko dní, lebo zo stavu úplného zaseknutia zatiaľ niet cesty späť.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Nová aktualizácia pre smartfóny Mi A3 bola v posledných dňoch sprístupňovaná na zariadeniach po celom svete. Ak vás systém na dostupnosť aktualizácie ešte neupozornil, ste zrejme jeden zo šťastlivcov, ktorí boli zaradení do neskoršej fázy distribúcie aktualizácie.

xiaomi mi a3 android 11 aktualizacia
Zdroj: XDA-Developers

Aj keď ponuka na aktualizovanie zariadenia na nový Android 11 ako hore na obrázku môže vyzerať viac než lákavo, určite sa jej zatiaľ vyhnite. Vyššie spomenuté problémy sú pomerne široko rozšírené medzi používateľmi zo všetkých kútov sveta, takže ku náprave by mohlo dôjsť v dohľadnej dobe.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close