SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Mi A2: Prví používatelia hlásia dostupnosť Androidu 10

Prví používatelia smartfónu Xiaomi Mi A2 začali hlásiť dostupnosť najnovšie verzie Androidu 10. Hlásia ju ľudia z rôznych regiónov.

Xiaomi Mi A2 bol svojho času veľmi populárnym zariadením, ktoré aj v súčasnosti využíva veľký počet používateľov. Ide o jeden zo smartfónov, ktorý je zapojený v programe Android One (pozn. redakcie: program Android One je programom, v ktorom výrobcovia smartfónov používajú čistú verziu Androidu bez nadstavby). V priebehu dnešného dňa začali hlásiť prví používatelia tohto zariadenia dostupnosť najnovšej verzie Androidu 10.

Podľa zverejnených screenshotov, ktoré sa dostali do obehu aktualizácia má približne 1,2GB a nesie kódové označenie 11.0.4.0.QDIMIXM. Obsahuje viacero nových funkcií, vrátane natívnej podpory tmavej tému, dotykových gest, nových možností kontroly súkromia a podobne. Podľa zatiaľ dostupných informácií medzi prvými používateľmi, ktorí evidujú aktualizáciu sú obyvatelia Indie, Brazílie, Fínska, Kolumbie a Portugalska.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Zariadenie bolo oficiálne predstavené ešte v júli 2018 kedy bolo na trh uvedená s verziou operačného systému Android 8.1 (Oreo) a neskôr v decembri toho istého roka bolo zariadenie aktualizované na verziu Androidu 9.0 (Pie).

Dostupnosť aktualizácie je dobrou správou pre všetkých majiteľov zariadenia, vrátane majiteľov smartfónu Mi A3, ktorí tak môžu očakávať v dohľadnej budúcnosti aktualizáciu s najnovšou verziou Androidu 10.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close