SpravodajstvoXiaomi

Takto lacný Xiaomi Mi A2 Lite v 4GB/64GB verzii ešte nebol. Nepremeškaj túto limitovanú ponuku, ktorá sa nemusí tak skoro opakovať

Smartfón Mi A2 Lite z kuchyne čínskej spoločnosti Xiaomi, sa pokladá za jeden z najdostupnejších smartfónov z kuchyne čísnkeho giganta je aktuálne dostupný za jednu z najlepších cien aké tu boli – 149.57€. Cena je však platná len za podmienky využitia kupónu „GBMPA211“, ktorý je limitovaný na počet 20 kusov. Čerešničkou na torte je, že je dostupný z prostredníctvom dopravy EU Priority Line vďaka čomu sa vyhnete ďalším poplatkom ako je doplácania DPH či CLA. 

Xiaomi Mi A2 Lite sa radí medzi tie najdostupnejšie smartfóny pričom z hľadiska výkonu patrí medzi lepšie vybavenú strednú triedu. Veď posúďte sami. 

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Smartfón ponúka veľký 5,84“ IPS LCD displej, ktorý sa chváli FULL HD+ rozlíšením (2280 x 1080), ktorý je vo vrchnej časti vybavený stále populárnejším výrezom, kde nájdeme ako 5MP fotoaparát tak aj senzor na rozpoznávania tváre. Čerešničkou na torte je pomer strán 19:9.

Xiaomi Mi A2 Lite sloty na simku
Zdroj: produktová fotografia

Zadná strana ako sme u Xiaomi zvyknutí je dizajnovo jednoliata. Nájdeme tam duálny fotoaparát s rozlíšením 12MPx a 5MPx s veľkosťou pixelov 1,25 μm. Fotoaparát ponúka viacero pokročilých vlastností. Jednou z nich je aj podpora AI technológie. Nechýba samozrejme ani stále žiadanejší HDR mód, či podpora 4K videí.  Samozrejmosťou je aj skener otlačkov prstov.

Xiaomi Mi A2 Lite zadna strana
Zdroj: produktová fotografia

Z hľadiska výkonu sa smartfón bude riadiť medzi výkonnejšiu strednú triedu. V útrobach totiž nájdeme 8-jadrový procesor Qualcomm Snapdragon 625 s pracovnou frekvenciou až do 2.0GHz. Procesoru sekundujú 4GB operačnej pamäte RAM a 64GB úložný priestor, ktorý je možné rozšíriť až do 256GB bez toho, aby ste stratili slot pre 2. SIM kartu. Telefón totiž disponuje 2 slotmi pre SIM kartu a 1 slotom pre pamäťovú kartu. Xiaomi si dalo záležať aj na dlhšej výdrži zariadenia oproti svojmu predchodcovi. Akumulátor v tomto prípade má totiž kapacitu až 4000mAh, ktorá sľubuje 16,5 hodín prehrávania videa alebo 7,5 hodiny hrania hier či 12 hodín navigácie.

Xiaomi Mi A2 Lite bateria
Zdroj: produktová fotografia

Telefónu nechýba samozrejme ani podpora 3G, 4G sietí, GPS, A-GPS, Glonass, Beidou. V telefóne nájdeme predinštalovaný najnovší Android 8.1.

Xiaomi Mi A 2 Lite zlavovy kupon gearbest
Zdroj: vlastný

Ako sme už spomínali vyššie, smartfón je momentálne dostupný iba za necelých 150€ s možnosťou doručenia bez ďalších poplatkov. PS: nezabudnite na kupón „GBMPA211“.

Zdroj: TS

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close