Xiaomi Mi 9 Lite sa nečakane objavil v predaji. Žiadne “prekvapenie” však nepriniesol

Xiaomi Mi 9 Lite sa objavil v prvom obchode. Jedná sa o “prezlečenú”CC9-deviatku, avšak s prívlastkom Global, ktorá je určená pre európsky trh.

Xiaomi Mi 9 Lite
Zdroj: Youtube (El Rincón de China)

Začiatkom mesiaca sme Vám priniesli report, v ktorom sme písali, že spoločnosť Xiaomi pravdepodobne už čoskoro predstaví ďalšiu verziu zariadenia Mi 9. Konkrétne zariadenia Mi 9 Lite.

Žiadne nové funkcie, ale len prezlečená CC9-deviatka

Hoci spoločnosť Xiaomi zariadenie ešte oficiálne nepredstavila, tak aj napriek tomu sa objavilo v zahraničnom obchode Geekbuying.com. Zahraničný e-shop, ktorý ponúka doručenie aj na Slovensko bez ďalších poplatkov prostredníctvom dopravy EU Priority Line odhalil, že sa jedná o vernú kópiu zariadenia Mi CC9. Aktuálnu cenu zariadenia si môžete pozrieť na odkaze nižšie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi Mi 9 Lite

Špecifikácie

Smartfón ponúka 6,39”FULL HD displej, ktorý je typu AMOLED. Pokrytý je krycím sklíčkom Gorilla Glass 5 a pochváliť sa môže 103,8% NTSC farebným gamutom. Čerešničkou na torte je skener odtlačkov prstov vnorený v displeji zariadenia.

Xiaomi Mi 9 Lite displej
Zdroj: Youtube (El Rincón de China)

Poháňaný je 8-jadrovým procesorom Snapdragon 710 v kombinácií s grafickým čipom Adreno 616, 6GB RAM a 64GB úložným priestorom typpu UFS 2.1. Hlavným ťahúňom tohto zariadenia je však 48MP hlavná kamera Sony IMX586, ktorú dopĺňa 8MP ultra široký snímač so šírkou záberou do 118 stupňov a 2MP hĺbkový senzor. V prípade selfie kamery sa jedná o 32MP snímač.

Xiaomi Mi 9 Lite kamera (1)
Zdroj: Youtube (El Rincón de China)

Zariadenie je poháňané akumulátorom s kapacitou 4030mAh, ktorý je možno nabiť prostredníctvom technológie rýchleho nabíjania.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre