SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Mi 10 bude jeden z prvých telefónov, ktoré budú poháňané procesorom Snapdragon 865

Jeden zo zakladateľov spoločnosti Xiaomi prezradil, že Xiaomi Mi 10 bude jedným z prvých smartfónov na trhu, ktorý bude vybavený procesorom Snapdragon 865.

Nie je žiadnym tajomstvom, že spoločnosť Xiaomi pracuje na nadchádzajúcej vlajkovej lodi Mi 10, ktorá by mala byť predstavená v priebehu budúceho roka. Počas včerajšej konferencie Snapdragon Summit 2019 (pozn. redakcie: ktorá stále prebieha) Bin Lin, zakladateľ a viceprezident spoločnosti Xiaomi povedal, že nimi vyvíjané zariadenie bude poháňané novým procesorom Snapdragon 865. Malo by sa zároveň jednať o jeden z prvých smartfónov predstavených s týmto procesorom.

Mi-10-Snapdragon-865
Via .gizmochina.com

Vďaka dodatku (pozn. redakcie: ohľadne dostupnosti procesora v  Xiaomi Mi 10 smartfóne), ktorý odznel na summite môžeme predpokladať, že zariadenie bude teda s  veľkou pravdepodobnosťou predstavené ešte v prvom kvartáli 2020. Jeden z najpravdepodobnejších termínov je počas konferencie MWC 2020 v Barcelone, ktorá sa bude konať koncom februára. Len pre zaujímavosť, podľa aktuálne známych informácií by zariadenie malo byť vybavené  podporou rýchleho nabíjania až do 66W, a okrem toho pravdepodobne bude podporovať aj 5G štandard. Nie tak dávno spoločnosť Xiaomi verejne totiž vyhlásila, že všetky smartfóny s cenovkou nad 250€, by mali byť vybavené aj novým 5G štandardom, a okrem toho spoločnosť vravela aj o tom, že sa chystá predstaviť viac ako 10 5G smartfónov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Len pre zaujímavosť, aj spoločnosť Oppo, ktorá je 5. najväčším výrobcom smartfónov na svete, prišla s vyjadreniami, že nimi vyvíjané zariadenie bude tak isto jedným z prvých s procesorom Qualcomm Snapdragon 865.  Bude zaujímavé sledovať, ktorý z týchto gigantov bude prvým,  ako aj to, aké inovácie okrem nového procesora prinesie.

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close