Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Tento holiaci strojček od Xiaomi jednoducho musí mať každý chlap vo svojej výbave! Aktuálne je dostupný naozaj za babku

Portfólio holiacich strojčekov od spoločnosti Xiaomi a jej podznačiek je naozaj netradične široké. Naneštastie, Xiaomi a jej podznačky svoje výrobky neustále obohacujú o nové modely a jedným z nich je aj holiaci strojček Xiaomi So White ES03, ktorý je jednoducho povinnou výbavou každého chlapa. Výkonnostne sa porovnáva s renomovanými výrobcami holiacich strojčekov, no cenovo je úplne niekde inde. V aktuálnom bleskovom výpredaji ho totižto môžete mať už za neuveriteľných 20 eur!

Skvelú akciu na holiaci strojček Xiaomi So White ES03 nájdeš tu

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
xiaomi so white es03 holiaci strojcek hlavica 3_opt
Zdroj: Cafago

Holiaci strojček sa skladá z troch individuálnych holiacich hláv, ktoré sa prispôsobujú kontúram tváre. Nože a oká sú pritom vyrobené z japonskej nehrdzavejúcej ocele. Dokonalá ostrosť nožov je pritom zaručená nie len kvalitou japonskej ocele, ale aj jej neustálym ostrením, ktoré prebieha pasívne počas holenia. Môže za to dvojica sieťových oceľových krúžkov, ktoré sú nasadené na každej hlave a ich hlavnou úlohou je zväčšovanie kontaktnej plochy holenia, no sekundárne slúžia na spomínané pasívne ostrenie, vďaka čomu nemusíte meniť hlavice tak často, ako v prípade klasického holiaceho strojčeka. 

xiaomi so white es03 holiaci strojcek hlavica_opt
Zdroj: Cafago

Dokonalý cestovný pomocník

I keď Xiaomi ponúka viacero cestovných holiacich strojčekov, na cestách poradíte si aj s klasicky vyzerajúcim Xiaomi So White ES03. V jeho útrobách sa totižto nachádza batéria s kapacitou až 600 mAh, vďaka čomu ho môžete využívať neuveriteľných 60 minút. Veľkou výhodou je aj podpora rýchleho nabíjania, vďaka ktorému ho nabijete za vynikajúcich 90 minút. 

xiaomi so white es03 holiaci strojcek nabijanie_opt
Zdroj: Cafago

Bezpečnosť na prvom mieste

S týmto strojčekom sa nemusíte báť žiadnych incidentov spojených so zle nabrúseným čepeľami, či nízkym stavom batérie. Strojček inteligentne využíva zostávajúci elektrickú energiu v batérii, no zároveň používateľovi neustále poskytuje dostatok šťavy na pohodlné holenie. Za zmienku stojí aj automatická kontrola upchatia čepelí. Samozrejmosťou je podpora suchého aj mokrého holenia, vďaka certifikácii IPX7. Holiaci strojček tým pádom môžete používať pod tečúcou vodou. 

xiaomi so white es03 holiaci strojcek funkcie_opt
Zdroj: Cafago

Veľkou výhodu strojčeku je LED displej na spodnej časti rukoväte, kde sa nachádzajú indikátory poruchy, uzamknutia, mokrého holenia, či stave batérie v percentách. Pre dokonalé oholenie môžete využiť aj vyklápaciu zastrihávaciu čepeľ. 

Holiaci strojček Xiaomi So White ES03 je momentálne dostupný v bleskovom výpredaji na partnerskom e-shope Cafago.com, ktorý ho ponúka za bezkonkurenčných 20,86 eur, samozrejme, s dopravou v cene produktu

Skvelú akciu na holiaci strojček Xiaomi So White ES03 nájdeš tu

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Cafago)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close