Xiaomi CC je nová produktová séria smartfónov. Primárne je určená pre mladých

Spoločnosť Meitu patriaca pod krídla Xiaomi zverejnila status, že ich nový smartfón Xiaomi CC bude určených pre deti 90-rokov

Xiaomi Meitu_smartfon
Zdroj: Weibo (Meitu)

V priebehu včerajšieho dňa spoločnosť Xiaomi ohlásila, že dnes bude predstavený nový smartfón. Zatiaľ sa tak ešte nestalo, ale na druhej strane spoločnosť Meitu ohlásila novú produktovú líniu zariadení určený pre mladých ľudí. Na ohlásenie samotného smartfónu ešte čakáme.

V rámci sociálnej siete Weibo spoločnosť Meitu, ktorá patrí pod krídla Xiaomi zverejnila niekoľko statusov. V rámci nich prezrádza, že čo znamená skratka „CC“ – Chic & Cool. Meitu vysvetľuje, že nová produktová línia je primárne určená pre deti 90-rokov, teda dnešných dvadsiatníkov až tridsiatníkov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Xiaomi Meitu_status_weibo
Zdroj: printscreen (Weibo)

Spoločnosť ďalej vysvetľuje, že telefóny by tak mali ísť s aktuálnymi trendami, ktoré sa odzrkadlia aj vo výzore.

„Sme jednoduchí, dostatočne dobrí, úprimní a priami, a zároveň sme dobrou voľbou pre všetkých mladých ľudí. Xiaomi CC, bude trendovým smartfónom pre mladých ľudí na celom svete,… “, píše spoločnosť.

O samotnom smartfóne, ktorý má byť predstavený moc toho aktuálne nevieme. Počas včerajšieho dňa známy leaker zverejnil jeho podobizeň a deň pretým čínsky certifikačný úrad certifikoval nové zariadenie nesúce logo spoločnosti Xiaomi. Obe vizualizácie sú odlišnými, preto sa od nich nedá odraziť, a jednoznačne povedať, že Meitu predstaví ten či onen smartfón.  Na druhej strane, na základe dnes zverejneného statusu možno dedukovať, že bude predstavený smartfón nižšie.

Xiaomi Meizu
Via 91mobiles.com
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre