APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Worms Armageddon, populárna hra z minulého tisícročia, dostala veľkú aktualizáciu

Hra bola predstavená ešte v roku 1999

Keď príde reč na aktualizácie počítačových hier, tak väčšina herných titulov dostáva aktualizácie nanajvýš pár rokov. Existuje však aj viacero hier, ktoré vyčnievajú z toho „zabehnutého štandardu“. Napríklad Age of Empires II, StarCraft a ďalšie. Najnovšie portál engadget.com poukazuje na aktualizáciu hry, ktorej vznik sa datuje ešte do minulého tisícročia. 

WORMS ARMAGEDDON dostáva aktualizáciu 3.8

V priebehu včerajšieho dňa spoločnosť Team17  oznámila, že uvoľňuje aktualizáciu pre hru WORMS ARMAGEDDON, ktorej vznik sa datuje do roku 1999. Aktualizácia prináša celkovo 370 opráv chýb, 45 zmien a 61 nových funkcií a vlastností.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Medzi najvýznamnejšie zmeny môžeme zaradiť integráciu RubberWorm. Ide o mód, pomocou ktorého je možné zmeniť fyziku hry. Okrem iného aktualizácia pridáva viac ako 60 nových nastavení, ktoré rovnako menia vlastnosti hry.

Worms Armageddon_ moznost hrania v okne
Zdroj: Worms

Vývojársky tím vylepšil aj animácie hry, pričom umožňuje po novom aj režim hrania v okne. Zaujímavosťou je, že napriek všetkým aktualizáciám, ktoré hra v priebehu času dostala, tak je aj naďalej kompatibilnou s operačným systémom Windows 95, ktorý bol predstavený viac ako 2 dekády dozadu.

„Worms Armageddon je teraz možné hrať v okne! Ak zapnete túto funkciu v Rozšírených nastaveniach, sú nepríjemné zmeny rozlíšenia obrazovky a problémy so zachytením hry minulosťou.“ píšu vývojári na svojich stránkach.

Spoločnosť aktualizáciu uvoľnila pri príležitosti 25. výročia pôvodnej hry. V priebehu roku spoločnosť plánuje vydať Worms Rumble pre PlayStation 4 a PlayStation 5. Zároveň sa hovorí, že hra by mala byť dostupnou aj pre ďalšie platformy.

Zdroj: worms2d.info

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close