Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Vylepšené Xiaomi Redmi AirDots S aktuálne kúpiš za cenu, ktorej jednoducho neodoláš

Nový model Redmi AirDots S výrazne zlepšuje konektivitu slúchadiel a prináša nový herný režim

Si fanúšikom Xiaomi a uvažuješ nad kúpou kvalitných bezdrôtových slúchadiel? Ak áno, teraz je ten správny čas! Vylepšené bezdrôtové slúchadlá Xiaomi Redmi AirDots S totižto aktuálne kúpiš už za skvelých 21,38 eur, tradične, s bezplatnou dopravou. 

Slúchadlá Xiaomi Redmi AirDots S nájdeš v skvelej akcii na Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi Redmi AirDots S

Slúchadlá Redmi AirDots S si od svojho klasického súrodenca vypožičali najmodernejšie technológie, ako aj kompaktný dizajn, samozrejmosťou je však niekoľko inovácií.

xiaomi redmi airdots_opt
Zdroj: Cafago

Najmodernejšie technológie sú samozrejmosťou

Technológie True Wireless Stereo, odhľučňovanie okolitého zvuku pomocou technológie DSP, či najmodernejší bezdrôtový štandard Bluetooth 5.0 sú jednoducho to najlepšie, čo v tejto cenovej kategórii tak ľahko nenájdeš. 

Žiadna zbytočná záťaž

Ďalšou prednosťou slúchadiel sú kompaktné rozmery, ako aj minimálne rozmery samotného nabíjacieho boxu, ktorý zmestíš aj do toho najmenšieho vrecka v tvojich nohaviciach, či ruksaku. Záujemcov určite poteší aj váha iba 4,1 gramu, takže pri športových aktivitách sa nemusíš obávať zbytočnej záťaže. 

Neobmedzuj sa na cestách – „šťavy“ budeš mať vždy dostatok

Napriek minimálnym rozmerom slúchadiel, ako aj nabíjacieho boxu, sa v útrobách oboch súčastí nachádzajú naozaj veľké batérie, ktoré zaručujú dostatok šťavy po celý deň. V každom slúchadle sa totižto nachádza až 40 mAh batéria, vďaka ktorej vydržia slúchadlá hrať po dobu až 4 hodínV nabíjacom boxe sa zase nachádza batéria s kapacitou 300 mAh, s ktorou nabiješ slúchadlá minimálne dvakrát. Vo výsledku to teda znamená, že ti slúchadlá vydržia hrať po dobu až 12 hodín!

redmi airdots_opt
Zdroj: Cafago

Okamžité pripojenie a párovanie

Všetky vyššie spomenuté aspekty si slúchadlá Redmi AirDots S prepožičali od minuloročného súrodenca. Novinky modelu S sa totižto týkajú najmä kľúčovej vlastnosti bezdrôtových slúchadiel – ich konektivity. Slúchadlá Redmi AirDots S totižto prichádzajú s vylepšeným bezdrôtovým pripojením, taktiež prostredníctvom technológie Bluetooth 5.0. Výrobca však deklaruje oveľa lepšiu stabilitu pripojenia, ako aj okamžité pripojenie ku smartfónu, či automatické párovanie slúchadiel medzi sebou. Ďalšou novinkou je aj špeciálny herný mód, ktorý minimalizuje odozvu zvuku, čo je pri hraní hier na smartfóne kľúčovou vlastnosťou. 

Slúchadlá Xiaomi Redmi AirDots S nájdeš v skvelej akcii na Cafago.com

Bezdrôtové slúchadlá Xiaomi Redmi AirDots S nájdeš v skvelej ponuke na e-shope Cafago.com za fantastických 21,38 eur s bezplatnou dopravou až ku vaším dverám bez akýchkoľvek poplatkov navyše. Len pre porovnanie, v našich končinách za takúto cenu nezoženieš ani minuloročný model Redmi AirDots. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close