SpravodajstvoWindowsWindows 10 Mobile

Vychádza oficiálna Facebook aplikácia pre Windows 10 mobile

Facebook oficiálna aplikácia pre počítače s Windowsom 10 je dostupná už niekoľko týždňov. Najnovšie môžu už uživatelia používať Facebook aplikáciu aj na Windows 10 telefónoch – teda aspoń v niektorých regiónoch. Ak aplikáciu náhodou ešte nemáte dostupnú, tak nezúfajte, každú chvíľu vám bude sprístupnená.

Expanzia Facebooku na Windows 10 môže tešiť všetkých Windows nadšencov, keďže ešte pred niekoľkými týždňami sme si neboli istí, či sa Facebook bude plnohodnotne venovať Windows 10 operačnému systému tak kvalitne ako ostatným platformám. Najväčšie obavy boli teda o Windows 10 mobile, keďže rastúcu popularitu Windows 10 na počítačoch by Facebook nemohol ignorovať. Teraz už ale vieme, že ani Windows 10 mobile uživatelia nemusia mať takúto obavu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ak by vám náhodou Windows store novú aplikáciu neukazoval, tak si stačí zmeniť lokalitu napr. na Francúzsko a už sa vám nový Facebook ukáže. Taktiež ak máte aplikáciu nainštalovanú už na počítači, tak stačí ísť cez telefón do vašej knižnice aplikácií a tam nájdete aj verziu pre telefóny.

Nižšie si môžete pozrieť screenshoty z nového Facebooku pre Windows 10 mobile:

zdroj:mspoweruser

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close