SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Microsoft vypustil aktualizáciu pre Office, pozrite sa čo prináša

Microsoft vypustil aktualizáciu pre členov programu Office Insider Preview, pre používateľov zariadení s Windows 10 Mobile.

Aktuálna verzia Office-u nesie číselné označenie 17.7070, ktorá je dostupný pre program Windows Insider a prináša viacero nových funkcionalít pre Word, Excel a PowerPoint na mobilných zariaeniach, nižšie vám prinášame ich prehľad.

Windows 10 Mobile Office vo verzii 17.7070 prináša

  • Prvou novinkou je pridanie viacerých farebných motívov, ktoré je možné využiť napríklad pre písma, tabuľky, formátovanie,… microsoft office aktualizacia_1
  • Microsoft ďalej pridáva viacero možnosti formátovania. Napríklad, je možné exportovať prezentácie, docs súbory, tabuľky do OpenDocumentov (.odp, .odt, a .ods).
  • Ďalšou významnou novinkou je zakomponovanie hlbšieho používania dotykové rozhrania napríklad na kreslenia prstami do Word-u a PowerPoint-u.
  • Powerpoint sa ďalej dočkal viacerých nových možností ako formátovať pozadia v prezentáciách.  microsoft office aktualizacia_2
  • Poslednou novinkou je pridanie funkcionality, ktorá umožňuje otváranie viacerých druhov súborov ktoré obsahujú prvky ako napr. ActiveX v programe Excel.

Zdroj: Microsoft

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close