ANDROIDSpravodajstvo

Vieme ako vyzerá stanica pre Continuum (PC módom) v podaní Samsungu

Ešte koncom januára sme prišli s informáciami potvrdzujúcimi príchod vlastného Continuua v podaných kórejskej kuchyne Samsung – Samsung Desktop Experience. V rámci patentu sa malo jednať o zariadenie:

„Aplikačný softvér, menovite na premietanie obrazovky mobilu cez periférne zariadenia alebo wireless siete na displej; počítačové periférne zariadenia; počítačový software  pre wireless sieťovú komunikáciu,…“

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Podľa popisu teda možno usúdiť, že sa jedná o clone dnešného Continuua, ktorý poznáme v podaní Microsoftu. Čo sa týka konkrétneho software či rozhrania práce v tomto špeciálnom režime tak zatiaľ toho moc nevieme. Iba to, že s touto funkciou by mal prísť nový Samsung Galaxy S8 a S8+.

Na druhej strane internetovému portálu Winfuture.de sa podarilo odkryť nie len výzor či cenu špeciálnej dockovacej stanice pre Samsung S8, resp. S8+, ale aj základné špecifikácie.

Známe špecifikácie dockovacej stanice Dex Station

  • Drop-in-dock.
  • Podpora funkcie Galaxy Desktop
  • Integrovaný chladiaci systém.
  • Podpora premietania až do 4K @30fps.
  • 2x USB 2.0, 100MB Ethernet.
  • Adaptér.

Cena tohto zariadenia podľa uniknutých informácií by mala byť 149,99€. Pre porovnanie, dockovacia stanica pre Microsoft Lumiu 950/XL stojí niečo okolo 70€ a pre HP Elite X3 zhruba 140€.

Zdroj: vlastný

Medzi ďalšími funkcionalitami, ktoré by mala priniesť dockovacia stanica Samsungu patrí údajne aj podpora práce s viacerými oknami, ktorá dnes chýba v Continuue (avšak čoskoro má byť pridaná).

Podarí sa podľa vás Samsungu uspieť s ich verziou Continuua?

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close