APLIKÁCIE A HRYNávody

Vďaka tejto aplikácii môžete priniesť widgety počasia z Androidu 12 do akéhokoľvek smartfónu: Ktorý si vyberiete?

Nastavte dizajn vášho smartfónu podľa Androidu 12 a použite tieto widgety. Vaša domovská obrazovka nikdy nebola taká svieža.

Operačný systém Android 12 pomaly prichádza do prvých smartfónov a verejnosti by mal byť prístupný v prvých modeloch už koncom tohto roka. Napriek tomu sa už teraz na verejnosť dostávajú prvky z tejto verzie operačného systému, ktorý prinesie nový atraktívny dizajn s názvom Material You. Ak sa vám teda páči dizajn rozhrania nového Androidu 12, sledujte pozorne. Okrem widgetov pre hodiny z najnovšej verzie Androidu si dnes môžete stiahnuť i widgety pre počasie vďaka aplikácii voľne dostupnej v Obchode Play. Tak čo, idete na to?

Nainštalujte si widgety pre počasie z Androidu 12 i do vášho smartfónu

Nezáleží na tom, na akej verzii systému v súčasnosti bežíte. Šikovní developeri aplikácií sa dnes chytajú každej možnosti a už dnes môžete svoj smartfón obohatiť o lákavé widgety pre počasie. Aplikácia s názvom Android 12 Weather ponúka niekoľko možností pre tmavú i svetlú tému smartfónu a navyše je k dispozícii i niekoľko prémiových tém už za 0,99€. Aplikáciu si stiahnete voľne z Obchodu Play.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Pixel Weather Widget & Themes
Pixel Weather Widget & Themes

Ako si tieto úpravy domovskej obrazovky spustiť?

Ak už máte nainštalovanú aplikáciu, postačí vám nastaviť si vašu polohu, prípadne aplikácii povoliť prístup k vašej polohe prostredníctvom GPS. Potom už je tu pre vás k dispozícii aplikácia s voľnými i platenými widgetmi pripravená na používanie. Len si vyberte, ktorý widget sa vám páči najviac, klepnite naň a následne ho nájdete na vašej domovskej obrazovke.

Výber widgetov je len na vás a ak skombinujete viaceré aplikácie pre dizajn z Androidu 12, nikto nespozná, na akej verzii Androidu v skutočnosti bežíte. Sme si istí, že takýchto aplikácií bude čoraz viac a úprava vášho smartfónu podľa nového dizajnu Material You bude už čoskoro dostupná pre akýkoľvek model bez rozdielu vo verzii systému Android.

Páčia sa vám widgety pre počasie z nového systému Android 12? A ktorý prvok z dizajnu s názvom Material You vás oslovil najviac? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close