SpravodajstvoXiaomi

V Google Play sa objavila aplikácia, ktorá Vám povie, či Váš Xiaomi smartfónu dostane MIUI 12

Skontrolujte si Váš Xiaomi/Redmi/Poco smartfón, či dostanete aktualizáciu s MIUI 12

V priebehu posledných týždňov sme mohli čítať viacero neoficiálnych zoznamov smartfónov, ktoré by mali získať nadstavbu MIUI 12 vrátane prvého nástrelu zariadení, ktoré by mali získať nadstavbu v prvej vlne. Okrem iného sme mohli vidieť aj prvé funkcie, ktoré by nemali chýbať v pripravovanej nadstavbe.

Hoci samotné jadro smartfónov, ktoré by mali získať aktualizáciu je rovnaké, tak aj napriek tomu sa jednotlivé zoznamy čiastočne líšia v závislosti od zdrojov jednotlivých portálov a redaktorov. Inými slovami, zatiaľ čo jeden zdroj uvádza, že Vaše zariadenie je podporované, tak v prípade ďalšieho, Váš smartfón nemusí byť uvedený na zozname. Pravdepodobne táto roztrúsenosť informácií bola jedným z popudov vývojára Alpha Developers Official, ktorý vytvoril aplikáciu MIUI 12 Eligibility Test (Early Access), ktorá spája tieto informácie pod „jednu strechu“.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Zistite, či Váš smartfón dostane MIUI 12

Aplikácia vo svojej podstate funguje na veľmi jednoduchom princípe a jej účelom je zjednodušenie procesu zistenia, či Váš Xiaomi/Redmi/Poco smartfón, dostane aktualizáciu s nadstavbou MIUI 12.

MIUI 12 Updater
MIUI 12 Updater

Po jej zapnutí budete 3-krát vyzvaný. Najprv aplikácia bude chcieť zistiť model Vášho zariadenia, následne skontroluje dostupnosť a v treťom kroku Vám oznámi, či je alebo nie je Váš smartfón podporovaný.

Druhým dychom však treba dodať, že nejde o oficiálnu aplikáciu spoločnosti Xiaomi a informácie poskytuje na základe doteraz publikovaných správ týkajúcich sa dostupnosti nadstavby pre jednotlivé modely zariadení. V každom prípade, si môžete touto cestou minimálne overiť, či sa Váš smartfón niekedy spomínal v spojitosti s dostupnosťou aktualizácie.

Via gizchina.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close