Spravodajstvo

V aplikácii WhatsApp pre Windows Phone sa objavila ďalšia chyba, aplikácia sa kvôli nej nedá ani zapnúť

Windows Phone dostáva ďalšiu ranu pod pás. V posledných dňoch používatelia mobilnej Windows platformy hlásia nesprávne fungovanie aplikácie WhatsApp.

Používatelia mobilnej Windows platformy to majú v posledných mesiacoch niekedy naozaj ťažké. Zatiaľ čo Windows 10 Mobile je na tom ako tak dobre, staršie systémy ako Windows Phone 8.0 alebo Windows Phone 8.1 majú na krku stále viac a viac problémov. Presnejšie sa jedná o problémy s aplikáciami na týchto starších operačných systémoch. Developeri pomaly ukončujú podporu aplikácií a tak sú používatelia nútení túto platformu opustiť.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Najnovšie sa objavili problémy s aplikáciou WhatsApp pre Windows Phone. Po zapnutí sa mnoho používateľom začala zobrazovať chyba: „Táto verzia aplikácie WhatsApp vypršala, choďte do Windows Store a aktualizujte aplikáciu.“ Používatelia pritom používajú najnovšiu verziu aplikácie. Talianska webstránka Plaffo avšak potvrdila, že sa jedná iba o chybu v aplikácii. Aplikácia WhatsApp pre operačný systém Windows Phone 8.0 to už bude mať ale onedlho nadobro zrátané. Jej oficiálna podpora bude ukončená 31. septembra 2017 a používateľom nezostáva nič iné, len presedlať na inú aplikáciu alebo iný operačný systém.

Zdroj: WhatsApp

Používatelia zariadení s novšími systémami Windows Phone 8.1 a Windows 10 Mobile sa tým pádom ešte nemusia ničoho obávať a chyba by mala byť z aplikácie onedlho odstránená.

Používate aplikáciu WhatsApp aj Vy? Stretli ste sa s podobným problémom?

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (WhatsApp)

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close