Spravodajstvo

Microsoft spravil ďalší krok k uvedenie Windows 10 Mobile na trh

Microsoft po vypustení prvých smartfónov s operačným systémom Windows 10 Mobile – Lumia 950 a Lumia 950 XL  v USA tento mesiac (mimochodom už aj viacero slovenských e-shopov ponúka spomínané zariadenia), spravil ďalší drobný kročík, ktorý nasvedčuje k blížiacemu sa termínu uvedenia Windows 10 Mobile na ostatné mobilné zariadenia Lumia v podobe spustenia novej webstránkySoftware update for Lumia with Windows 10“, ktorá sa venuje blížiacej sa aktualizácii.

Windows 10 aktualizacia

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

V rámci stránky sa dočítate viacej informácií ohľadne Windows 10, napríklad ako postupovať v prípade aktualizácie na Windows 10 Mobile v čase kedy bude dostupný. Na stránke by sa mali tiež objavovať správy aj o novinkách vo Windows 10 Mobile, ktoré následne nájdeme v samotnom operačnom systéme ako to bolo pri predstavení súčasnej verzie Windowsu 8.1.

Mimochodom, ako sme vám už dávnejšie avizovali, aktualizácie na Windows 10 Mobile sa dočká väčšina súčasných zariadení s operačným systémom Windows 8.1 s minimálnou kapacitou úložného priestoru 8 GB.

Zdroj: Microsoft.com via Neowin.net

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close