SamsungSpravodajstvo

Úchvatný koncept zariadenia Samsung Galaxy Note 10 nás robí ešte viac nedočkavými

Produktová línia Note z kuchyne kórejskej spoločnosti Samsung patrí medzi najúspešnejšie zariadenia na trhu. Dôvodov je viacero, prémiový dizajn, nadštandardné funkcionality, vrátane technológií, a takto by sme mohli pokračovať niekoľko nasledujúcich minút. Fanúšikovia spoločnosti Samsung určite dobre vedia, že predstavenie zariadenia Galaxy Note 10 sa nezastaviteľne blíži.

Samsung Galaxy Note 10

V každom prípade, jedná sa o 10. radu zariadenia, a mnohí fanúšikovia očakávajú, že Samsung okrem poriadnej show, ukáže svetu aj revolučné zariadenie. Portál MSpoweruser.com prišiel s reportom, v ktorom poukázal na koncept zariadenia jedného z popredných dizajnérov. Ten sa odrazil od aktuálne kolujúcich informácií týkajúcich sa zariadenia. Vo videu nižšie uvidíte prekrásny edge-to-edge displej, s dierou v podobe kvapky v jeho hornej časti. Nechýba ani S-Pen, štvorica kamier umiestnená v zadnej stene zariadenia či Bixbie tlačidlo umiestnené v hrane telefónu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Zariadenie bude pravdepodobne predstavené ešte v prvej polovici tohto roka

Samsung Galaxy Note 10 by mal byť oficiálne predstavený v druhej polovici tohto roka. Aktuálne sa hovorí o mesiaci júl. Zariadenie by malo byť zároveň poháňané procesorom Qualcomm Snapdragon 855.

Zdroj: MSpoweruser.com

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close