APLIKÁCIE A HRYRecenzieSpravodajstvo

Uber pre Windows Phone. Skvelá služba keď potrebujete zviesť + PROMO na zľavnené jazdné | APLIKÁCIE

Stalo sa vám niekedy, že ste zmeškali vlak, autobus, alebo ste sa bavili o niečo dlhšie a nemali ste sa ako dostať domov? Určite áno, stáva sa to mnohým z nás. Dávnejšie sme vám priniesli článok, v ktorom sme písali o príchode služby UBER aj do našich končín, kde sme spomínali ako táto služba funguje a prečo je pre zákazníkov výhodnejšia ako klasické taxi služby. Lakman Kuris, pracovník zodpovedný za expanziu spoločnosti, na margo príchodu Uberu povedal:

„Sme veľmi radi, že prinášame našu službu do ďalšieho mesta na Dunaji. Uber prináša ľuďom v Bratislave ďalšiu možnosť voľby ako sa presunúť z miesta A do miesta B spôsobom, ktorý je spoľahlivý, bezpečný a dostupný. Bratislavčania sú známi ako mimoriadne technicky zruční, o čom svedčí aj fakt, že našu aplikáciu si ich tu stiahli tisíce ľudí a to ešte predtým, než bola služba vôbec dostupná,…“

Jeho slová skutočne môžeme potvrdiť. Aplikáciu sme  vyskúšali a fungovala bezchybne. Taxík sa nám podarilo rezervovať v priebehu jednej minúty a na miesto vyzdvihnutia prišiel do ďalších 8 minút. Nižšie si môžete pozrieť rozhranie aplikácie ako aj notifikáciu rezervácie taxíka, ktorá vám po potvrdený objednávky príde v SMS správe.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Následne si môžete vychutnať jazdu taxíkom a zabudnúť na platbu v hotovosti, všetko prebieha online prostredníctvom platobnej karty, ktorú ste zadávali pri registrácii do služby Uber. Nižšie si môžete pozrieť ako vyzerá účet za Uber.

uber_ucet_1

A tu vám prinášame PROMO kupón na 3 jazdy po 2 EUR, všetko čo musíte spraviť je registrovať sa cez tento odkaz.

uber-registracia-kupon

Aplikáciu následne stiahnete cez odkaz nižšie.

Uber
Uber
Price: Free

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close