SpravodajstvoXiaomi

Tieto Redmi smartfóny budú už čoskoro aktualizované na Android 11, je tam aj ten váš?

Dcérska spoločnosť Xiaomi prináša systém Android 11 do svojich populárnych zariadení z radu Redmi Note! Je na zozname i váš?

Čínsky gigant v oblasti smartfónov len nedávno priznal, že aktualizácia smartfónov na Android 11 robí problémy. Teraz však svet obletela správa, že Xiaomi uvoľňuje aktualizáciu systému postavenú na Android 11 pre ďalšie populárne smartfóny. Ide o strednú triedu od dcérskej spoločnosti Redmi a nie je pochýb o tom, že Xiaomi aktualizuje jedny z najobľúbenejších smartfónov. Na aktualizáciu upozornil portál Piunikaweb.com, pozrite sa či je na zozname i váš smartfón.

Zariadenia z radov Redmi

Podľa zatiaľ dostupných informácií sa smartfóny zo série Redmi Note 9 už čoskoro budú tešiť z nového systému. Ide o základnú verziu, vyššiu s označením 9S a najprepracovanejší model s označením Pro. Celá séria sa teší vysokej obľube a niet sa čomu čudovať. Tieto zariadenia sa Xiaomi naozaj vydarili!

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Zatiaľ však ide len o interné testovanie systému i keď prví majitelia smartfónu Redmi Note 9S v programe pilotného testovania aktualizáciu už obdržali. Šlo o chybu a pôvodne aktualizácia nemala byť vypustená.

Stabilná verzia už čoskoro

Xiaomi avizuje, že stabilná verzia systému pre všetky tri modely by mala prísť už čoskoro. Konkrétne sa rozpráva o poslednom aprílovom týždni. Android 11 pre modely z radu Redmi Note 9 príde ako v globálnej (MI), tak i v európskej (EU) verzii a na svoje si prídu i majitelia indických modelov z rovnakej línie, len s iným označením.

Pre majiteľov týchto smartfónov je to dobrou správou a dúfame, že systém nebudú sprevádzať nepríjemnosti. Developerský tím MIUI vraj na optimalizácii systému pilne pracuje a do budúcna má v pláne svoje chyby za posledný rok napraviť. Konkrétne odkazujú, že prelomovou by mala byť nadstavba MIUI 12.5, ktorá prinesie vyššiu stabilitu systému a menej chýb.

Tešíte sa z nového systému Android 11 i na iných smartfónoch? Alebo stále bežíte na nejakej staršej verzii? Dajte nám vedieť v komentároch a pochváľte sa i dojmami z nového systému, ktorý priniesol viac problémov ako úžitku!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close