APLIKÁCIE A HRY

Tieto hry očakávame v lete 2018, máme sa na čo tešiť?

Je pravda, že čo sa hier týka, letá nebývajú zrovna najplodnejšie obdobia. Najmä ak ide o veľké tituly, tie si skôr vývojári odkladajú na predstavenie až ku koncu roka. No to však neznamená, že v lete sa neobjavujú rôzne zaujímavé hry, čo by stáli za to. Právne naopak, tento rok máme z čoho vyberať. Nižšie si teda môžete pozrieť súhrn hier, o ktorých si myslíme, že by nemali zostať bez povšimnutia.

Worlds Adrift

Zaujímavá MMO hra, kde sa hráči pomocou svojich vytvorených lodí plavia po svete malých ostrovčekov a hľadajú rôzne vzácne artefakty. Jedná sa o sandbox hru, teda hra bude prebiehať v reálnom čase a hráči sa tak nemusia držať žiadneho príbehu. Worlds Adrift by mala teda hráčom dodať čo najviac voľnosti a schopnosť meniť herné prostredie svojimi akciami. Hra už je k dispozícií na Steam Early Access.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Vývojár: Bossa Studios | Dátum vydania: Máj 17, 2018 | Link: Steam

 

State of Decay 2

Máme tu niečo aj zo súdka survival games. Hra, ktorá simuluje situáciu v postapokalyptickom svete vám umôžňuje zabíjať zombíkov všemožnými zbraňami a rôznymi vychytávkami, môžete ich napríklad zajazdy praštiť dverami od auta. O svoju postavu sa budete musieť poriadne starať, keďže vyžaduje manažment jedla, pitia, spánku, alebo aj výdrže a zdravia. Hra je však zvláštne zapracovaná do online kampane, kde si vo štvoriciach pomáhajú rôzni hráči a tak zbierajú navzájom skúsenosti. Problém však je, že to s kým budete hrať neviete vždy ovplyvniť.

Vývojár: Undead Labs | Dátum vydania: Máj 22, 2018 | Link: Oficiálna stránka

 

Dark Souls Remastered

Vylepšená známa hra Dark Souls síce neprinesie úplne veľkú zmenu oproti pôvodnej, no pre nováčikov by mala priniesť lepší začiatok. Vo veľkom titule náročnom na nervy si môžete voliť rozne zbrane a postupne prechádzať dlhými a náročmými bojmi cez časti hry zakončené vždy boss fightom.

Vývojár: FromSoftware | Dátum vydania: Máj 25, 2018 | Link: Oficiálna stránka

 

Vampyr

Už v júni sa nám predstaví zaujímavá novinka, v ktorej sa prenesieme do sveta Londýnu, kde vládne chrípková epidémia. Hráte za doktora premeneného na upíra, ktorý postupne zabíja ľudí. Hra RPG žánru sľubuje veľa možností výberu, kde bude sám hráč rozhodovať, kto prežije a kto nie. To sa samozrejme odzrkadlí aj na závere hry.

Vývojár: Dontnod | Dátum vydania: Jún 5, 2018 | Link: Steam

 

The Crew 2

Otvorený svet závodníkov od Ubisoftu sa vracia späť, tentokrát aj s loďami a lietadlami. Hra umožňuje zajazdy si prepínať medzi vozidlami, čo zaručí naprínavé preteky nie len na súši, ale aj vo vzduchu a na vode. Stačí stlačiť tlačidlo a behom sekundy sa z vášho auta stane lietadlo.

Vývojár: Ivory Tower | Dátum vydania: Jún 29, 2018 | Link: Oficiálna stránka

 

Crash Bandicoot N.Sane Trilogy

Ku Crashovi hádam ani nie je čo dodať. Veľmi populárna platformovka sa vracia so zaujímavou trilógiou z pôvodných hier: Crash Bandicoot, Cortex Strikes Back, and Warped. Tentokrát sa však dostane nie len na PS4, ale aj na pc!

Vývojár: Vicarious Visions, Naughty Dog | Dátum vydania: Jún 30, 2018 | Link: Oficiálna stránka

 

Pro Evolution Soccer 2019

Veľký konkurent FIFA aj tento rok prinesie skvelý futbal aj na pc, a to dokonca bez žiadnych kompromisov ako po minulé roky. Hra podporuje 4K a prináša veľké zmeny týkajúce sa myClubu. PES2019 má určite čím prekvapiť aj tento raz.

Vývojár: Konami | Dátum vydania: August 30, 2018 | Link: Steam

Zdroj: pcgamer.com, úvodný obrázok: pcgamer.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close