Tento famózny dron s HD kamerou a dobou letu 9 minút aktuálne kúpiš za polovičnú cenu! Ponuka je ale časovo obmedzená, tak nečakaj

H39WH

Na trhu sa objavujú neustále nové a nové gadgety, ktoré prinášajú čoraz viac zaujímavé funkcie. Jedným zo zaujímavých gadgetov je určite aj dron H39WH, ktorý ponúka veľmi dobrú výbavu v skvelom pomere ceny a výkonu. Výrobca si dal navyše pri tomto drone záležať aj na vizuálnom vzhľade a tento dron je tak možné od iných dronov odlíšiť už na prvý pohľad.

H39WH

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Tento dron kúpiš teraz s kupónom „SK8261“ za najlepšiu cenu na trhu

Dron H39WH zaujme už na prvý pohľad. Gadget je vybavený 4 sklápacími ramenami s výkonnými motormi, ktoré dodávajú tomuto dronu ten správny šmrnc. Gadget je vybavený výkonnou kamerou s rozlíšením 1280 x 720 pixelov, ktorá tak hravo prispeje k zachyteniu veľmi zaujímavých záberov, ku ktorým by sme ani často bez drona neprišli.

H39WH

Model H39WH je vybavený funkciou udržiavania nadmorskej výšky. Vďaka tomu tak vieš dronovi jasne povedať, ako môže ísť vysoko a na akej úrovni sa „musídržať. Samotný gadget je možné ovládať buď prostredníctvom diaľkového ovládača alebo prostredníctvom chytrého telefónu. Výrobca dokonca išiel ešte ďalej a samotný telefón je možné založiť priamo do stredu ovládača, vďaka čomu na obrazovke smartfónu uvidíš aktuálne zachytený obraz drona.

H39WH

Dron H39WH zaujme dobrou výbavou a lákavou cenou

O stabilný let drona H39WH sa stará 6-osový gyroskop stabilizátor. Gadget je navyše vybavený aj LED svetlami, takže ho je možné vidieť aj v noci alebo za slabších svetelných podmienok. H39WH môžeš ovládať až do vzdialenosti 150 metrov, takže nemusíš „utekať“ za dronom, aby si mal nejaký signál. Výrobca myslel aj na nadšencov dlhých letov a o ten sa stará 600 mAh batéria, ktorá zaručí dobu letu približne 9 minúť a jej rýchle nabitie už za približne 90 minút.

Ak hľadáš nejaký zaujímavý gadget pre seba alebo svojho známeho, dron H39WH môže byť určite tou správnou voľbou. Kompaktné rozmery gadgetu 18 x 18 cm sa navyše postarajú o to, aby si nehľadal miesto, kam tento dron môžeš uložiť. Ak Ťa tento gadget zaujal, tak pre teba máme dobrú správu. Aktuálne môžeš mať tohto drona z pôvodných 64,64 € s kupónom „SK8261“ len za 32,49 . Ponuka je však časovo limitovaná, kupón je možné použiť len do 16. júna.

dron kupon
Zdroj: vlastný

Tento dron kúpiš teraz s kupónom „SK8261“ za najlepšiu cenu na trhu

Zdroj: TS

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre