SpravodajstvoXiaomi

Takto by mal vyzerať skladateľný smartfón od Xiaomi

Pozrite si vizualizácie skladateľného smartfónu od Xiaomi založené na patentovej prihláške, ktorá bola podaná len pár dní dozadu.

V  priebehu dnešného dňa viacero zdrojov hlási, že spoločnosť Xiaomi si dala v rámci európskeho patentového úradu (European Union Intellectual Property Office) registrovať dizajn skladateľného zariadenia, ktorý sme mohli vidieť dávnejšie v rukách generálneho riaditeľa Xiaomi.

Portál Letsgodigital.org aktualizoval vizualizácie skladateľného smartfónu od Xiaomi podľa aktuálnych podkladov doručených na úrad. Ako by zariadenie malo vyzerať si môžete pozrieť nižšie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Xiaomi skladatelny smartfon_patent_1
Zdroj: gizchina.com

Rovnako ako model, ktorý sme mohli vidieť na začiatku tohto roka, patentovaný skladací telefón Xiaomi má jeden veľký flexibilný displej, ktorý môžete dvakrát zložiť.

Xiaomi skladatelny smartfon_patent_2
Zdroj: letsgodigital.org

V skutočnosti vieme, že smartfón s dvojitým sklopením Xiaomi prekonáva rad technických problémov, ako sú technológia flexibilného sklápania obrazovky, technológia sklápacích hriadeľov so štyrmi kolesami, technológia flexibilného krytu a adaptácie MIUI.

Xiaomi skladatelny smartfon_patent_3 (1)
Zdroj: letsgodigital.org

Ak by  spoločnosť Xiaomi dokázala vyriešiť vyššie uvedené prekážky, môže predbehnúť spoločnosti ako Samsung, Huawei a ďalšie top značky, ktoré uvádzajú na trh smartfóny so sklápacími obrazovkami.

Xiaomi skladatelny smartfon_patent_4 (1)
Zdroj: letsgodigital.org

Lin Bin v minulosti zdôraznil, že táto symetrická forma v dvojitom zložení dokonale kombinuje zážitok z tabletu a smartfónu. Bohužiaľ, aktuálne však neexistujú žiadne ďalšie relevantné informácie. Vidieť môžeme len náčrty skladateľného smartfónu od Xiaomi, ktoré sú založené na patentovej prihláške.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close