SpravodajstvoWindowsWindows 10 Mobile

SoundCloud možno príde na Windows 10 mobile

SoundCloud je služba, ktorá ponúka hudobnú platformu pre hudobníkov, aby mohli zdieľať svoje výtvori s ostatnými hudobníkmi a celou svojou sociálnou sieťou. Najnovšie ale aj SoundCloud ponúka prémiovú streamovaciu službu podobne ako Groove Music alebo Spotify.

Oficiálna aplikácia bola dostupná pre Android a iOS už nejaký čas, ale na Windows sa zatiaľ doteraz nedostala. To sa ale môže zmeniť s tým, ako vývojári SoundCloudu oficiálne uznali výhody Universal Windows Platform (UWP).

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Príde SoundCloud na Windows 10?

Hovorca appky ohľadom príchodu aplikácie na Windows 10 a Windows 10 mobile pre winbeta uviedol:

„SoundCloud momentálne Vyhodnocuje Windows 10 a Windows 10 mobile platformy, ale momentálne nemôžeme oznámiť nič iné.“

Takže zatiaľ nemôžeme definitívne potvrdiť, že aplikácia je na ceste, ale môžeme povedať s určitosťou, že spoločnosť sa aktívne podieľa na hľadaní možnosti, aby svoju aplikáciu doniesla na Windows 10. Pravdepodobne ešte analyzujú biznis dáta a vyhodnocujú, či pre nich ležia vo Windowse nejaké benefity.

S celkovým počtom 350 miliónov užívateľov na Windows 10 zariadeniach určite nejde o malý segment na trhu a dá sa odhadovať, že ak sa SoundCloud rozhodne prísť na Windows 10, tak príde vo forme univerzálnej aplikácie ako UWP.

zdroj: winbeta

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close