APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Aplikácie, ktoré v Google Play nenájdete. Cinehub ponúka tisícky filmov a seriálov, ktoré môžete sledovať v smartfóne

Pomocou tejto aplikácie môžete sledovať tisícky filmov, či seriálov

Mnohí z nás si radi z času na čas pozrú kvalitný film, či seriál. Problémom však je, kde ich pozerať. A práve preto by sme vám chceli dať do pozornosti zaujímavú aplikáciu, ktorú by ste v obchode Google Play hľadali len márne. Ide konkrétne o aplikáciu Cinehub, ktorú môžete stiahnuť zo  stránok prevádzkovateľa (pozn. redakcie: pred nainštalovaním aplikácie budete vyzvaný, aby ste povolili inštaláciu aplikácií z neznámych zdrojov).

Aplikácia funguje na veľmi jednoduchom princípe, po jej stiahnutí a nainštalovaní, môžete sledovať dostupné filmy, či seriály.  Medzi výberom filmov a seriálmi môžete preklikávať prostredníctvom spodného menu aplikácie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
sledovanie filmov a serialov v smartfone_cinehub_3
Zdroj: Vosveteit.sk

Predtým, ako sa však vrhnete do sledovania, tak vám odporúčame prostredníctvom nastavení zmeniť si predvolené titulky z anglických, ktoré sú v aplikácií prednastavené ako defaultné, na slovenské.

Druhým dychom však treba dodať, že väčšina filmov, či seriálov je dostupná len s anglickými titulkami. Našťastie však aplikácia umožňuje manuálne pridanie tituliek. Tie si je potrebné stiahnuť do telefónu a následne pri spustení filmu, či seriálu, treba zvoliť možnosť ich pridania.

sledovanie filmov a serialov v smartfone_cinehub_6
Zdroj: Vosveteit.sk

Zároveň aplikácia umožňuje premietanie obrazovky zo smartfónu aj na chytrú televíziu. Je to možné pomocou ikonu „cast“, ktorú nájdete v spodnej časti obrazovky.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close